top of page
Spice Market Dubai

ASIE

Flag_of_Thailand.png

Thajsko je jednou z nejvyhledávanějších zemí ve světě. Severní část je hornatá a naleznete zde řadu národních parků. Oblíbeným cílemje Zlatý trojúhelník a města Chiang Mai a Chiang Rai. Ve středním Thajsku si nenechte ujít návštěvu Kanchanaburi, Ayutthaya a  hlavního města Bangkoku. Mezi nejkrásnější místa v jižním Thajsku patří ostrovy Phi Phi, provincie Krabi nebo třeba ostrov Koh Samui. Thajsko můžete navštěvovat znova a znova a stále budete mít co objevovat.

Flag_of_Sri_Lanka.png

Srí Lanka, známá též jako Cejlon, se stala hlavně synonymem pro kvalitní černý čaj. Zároveň je však zemí, která dokáže nabídnout bohaté a starobylé kultury, v džungli ztracené chrámy, přetrvávajícího koloniálního ducha i ráj tropického ostrova.

Flag_of_Mongolia.png

Cestování v mongolské poušti Gobi je směsí pouště, hornatého terénu a bezhraniční stepi. Životní styl v Gobi vám umožní zažít rodinnou a srdečnou náturu místních pastevců, kteří vynikají svou pohostinností. Mongolsko je kombinací chladného podnebí a straně druhé horkých písečných dun, stejně jako pozůstatků starověkých měst, klášterů, dinosaurů. Tato historická oblast spojovala Evropu a Asii prostřednictvím slavné Hedvábné stezky, kterou ocení nejeden cestovatel.

Flag_of_Jordan.png

Země vtěsnaná mezi Izrael a Arabský poloostrov je pro Čechy známá hlavně novodobým divem světa a liberálnějším postojem tamního převážně muslimského obyvatelstva. Nabízí ale i další zajímavá místa - Petra, skalní město a archeologické naleziště na jihu Jordánska je samo o sobě důvodem, proč do země zamíří většina turistů. Mrtvé moře - množství příznivých zdravotních účinků proslavilo Mrtvé moře po celém světě. Při návštěvě Jordánska se tak jedná o stejně povinnou zastávku jako Petra.

Flag_of_Saudi_Arabia.png

Doposud zcela uzavřená země nabízí unikátní zážitek spatřit okázalé památky arabského světa. Země pohádek tisíce a jedné noci, kde můžete spatřit fascinující starověké skalní město - Madajn Saleh , jenž hravě předčí turisty obklopenou Petru, okouzlující město Džidda představující vstupní bránu do Mekky, pláže Rudého moře, ohromující pouštní i horská krajina nebo supermoderní metropole Riyad. 

Flag_of_Jordan.png
Flag_of_Saudi_Arabia.png

Netradiční kombinace dvou zemí, které jsou historii spojeny již dávno. Jordánsko a Saúdská Arábie. Cesta do srdce Islámu, cesta do města, kde je pohřbena Eva, cesta po stopách Nabatejců, cesta na nejníže položené místo na planetě Zemi. Písky, hory a údolí Arábie skrývají množství příběhů a zážitků,

Flag_of_the_United_Arab_Emirates.png

Vychutnejte si pobyt v jedné z nejbohatších zemí světa s téměř 360 dny slunečního svitu za rok je ideálním místem pro milovníky slunění, nakupování a všech možných sportovních a rekreačních aktivit. Arabské emiráty vás nepřestanou nikdy udivovat, ani nudit. Najdete tady celé umělé ostrovy, obří zábavní parkynejdražší hotel světa. Všechno je tady větší, rozlehlejší a luxusnější než kdekoliv jinde. 

bottom of page