top of page
Pobřeží

ASIE - Jižní Korea

Flag_of_South_Korea.png

JIŽNÍ KOREA

Nechte se unést otevřeným výhledem Soulské věže na úžasné panorama desetimilionového města.  Obdivovat budeme královský palác, olympijský park, módní čtvrť, jedno z nejmodernějších letišť světa i třetí nejdelší síť metra na světě. Chybět nebude ani návštěva nejlepšího historického národního muzea v Gyeongju a Busanu, druhého největšího města Korejské republiky.

PROGRAM ZÁJEZDU:

​​​​

1. DEN – ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy, přílet na mezinárodní letiště Incheon, setkání s řidičem, transfer do hotelu, volný program.

2. DEN  - SOUL

Snídaně v hotelu, setkání s průvodcem, prohlídka Soulu. Celodenní prohlídka Soulu včetně paláce Gyeongbokgung, sídla dynastie Čoson s pavilóny v korejských zahradách. V paláci se nachází vynikající folklórní muzeum s přehlídkou korejské kultury. Pokračování návštěvou uličky Insadong a buddhistického chrámu Jogye-sa a svatyně Jongmyo, hlavní korejské svatyně předků, založené dynastií Čoson. Odpoledne návštěva Bukchon Hanok Village s největší koncentrací tradičních korejských domů v Soulu. Program ukončíme návštěvou Korejské věže s panoramatickým výhledem na Soul. Nocleh v Soulu.

 

3. DEN – SOUL

Snídaně v hotelu. Návštěva Imjingak parku, následuje třetí infiltrační tunel, vyhloubený Severokorejci během války. Dále z pozorovatelny Dora nahlédnete za hranice Severní Koreje. Návrat do Soulu. Návštěva Lotte World Tower Seoul Sky - nejvyšší budovy v Jižní Koreji s panoramatickým výhledem na hlavní město. Nocleh.

 

4. DEN – GYEONGJU

Snídaně v hotelu. Po snídani následuje odjezd do Gyeongju se zastávkou v Ulsanu v přírodním parku Daewangam. Zde můžete obdivovat přírodní scenérie přímořských skalisek. Další zastávkou je chrám Bulguk-sa (UNESCO), postaveného během vlády slavného království Silla. Následuje návštěva Národního muzea v Gyeongju, nejlepšího historického muzea v Koreji. Odpoledne návštěva nejstarší astronomické observatoře na Dálném východě Cheomseongdae, postavené v 7. století n.l. Ubytování, nocleh v Gyeongju.

 

5. DEN – BUSAN

Snídaně. Následuje přejezd do Busanu, druhého největšího města Korejské republiky. Zastávka v přírodním parku Igidae s panoramatickým výhledem na město. Zbytek dne volno s možností odpočinku na nejznámější pláži Haeundae, případně návštěvy tržnice, či místních kaváren a barů. Nocleh v Busanu.

 

6. DEN – SOUL

Snídaně, návrat zpět do Soulu. Návštěva Lotte Tower, knihovny Starfield umístěné uprostřed obřího nákupního centra, zastávka u chrámu Bongeunsa. Dále přesun do Čtvrťi, která nikdy neusíná, jádro celého Soulu - Myeongdong  Mumraj ulic, uliček a pěších zón, pouličních tržišť i těch nejluxusnějších obchodů se světoznámými značkami vás pohltí ve dne i v noci. Den zakončíme plavbou po řece Han River. Nocleh v Soulu.

 

7. DEN – ODLET ZPĚT DO PRAHY

Transfer zpět na letitě, odlet do Prahy.

CENA:  od 42.990 Kč/osoba*

Při skupině 10 osob, při menším počtu cena na vyžádání.


Cena zahrnuje:

  • 6 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v Soulu

  • Veškeré transfery, program okruhu  a vstupy dle itineráře

  • Anglicky hovořícího průvodce

  • 5x oběd


Cena nezahrnuje:

  • zpáteční letenku (přímá linka s Korean Air od 21.000 Kč, s jedním přestupem od 17.000 Kč)

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page