top of page

O NÁS

Cestujte s námi, cestujte jinak!

Cestovní kancelář Metatour International s.r.o. jsme založili v roce 1997 jako nadšení cestovatelé. Po celou dobu je našim krédem potěšit vás pestrou nabídkou poznávacích, pobytových a golfových zájezdů v tom nejširším slova smyslu. Nabízíme vám pohled na svět kolem nás v celé jeho pestrosti a různorodosti. Máme osobní zkušenost s více než 150 navštívenými a procestovanými zeměmi.

Zajistíme a poradíme nejlepší kapacity pro ubytování dle vašich přání a požadavků, zprostředkujeme další servis v podobě transferů, aktivního programu, výletů, golfu a další služby na míru.

PROČ S NÁMI CESTOVAT:

  • Osobní přístup – věnujeme péči a čas každému detailu, který je pro vás důležitý. Chceme vás poznat, inspirovat a vést cestou, jejímž cílem je perfektní dovolená.

  • Know-how – díky našim dlouholetým znalostem a zkušenostem s destinacemi, hotely a leteckými společnostmi, jejichž služby využíváte, a pevným vztahům s partnery vám dokážeme vždy vybrat tu nejvhodnější variantu dovolené.
     

  • Rezervace letenek – rádi pro vás zajistíme rezervaci vámi preferovaných sedadel a další speciální služby. U leteckých společností, které to umožňují, vás dopředu odbavíme online. Postaráme se také o načtení mílí do vašeho věrnostního účtu.

  • Úspora času – naším cílem je šetřit váš čas při plánování dovolené. O to samé se pak staráme i během jejího průběhu. Soustřeďte se jen na sebe a vše ostatní nechte na nás.

  • Servis 24/7 – zájem na splnění všech vašich přání a vytvoření dokonalé dovolené nikdy nekončí. Náš tým i lidé v destinaci jsou připraveni poskytnout vám maximální možnou péči.

 

Těšíme se na vás.
Daniel Valchovník
jednatel

Above the Clouds

NÁŠ TÝM

V METATOUR nás práce naplňuje a baví, jsme friendly společnost a to co děláme, umíme sakra dobře.

bottom of page