top of page
Bird-Eye View Of Golf Course

CESTY ZA GOLFEM

Flag_of_Cyprus.png

ATLANTICA APHRODITE HILLS *****

Tento luxusní resort nabízí hostům venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén. Dále je k dispozici oceňované Spa s širokou nabídkou procedur včetně sauny, parní lázně a fitness centrum s profesionálním dohledem. Aktivně založení hosté mohou využít dva osvětlené tenisové kurty. Ve všech veřejných prostorech a na pokojích je Wi-Fi zdarma. Golfisté nejvíce ocení 18jamkové mistrovské hřiště, které se nachází přímo v resortu a patří k těm nejlepším na Kypru.

Flag_of_Mauritius.png

Malebný ostrov oblíben nejen díky jedněm z nejhezčích pláží v Indickém oceánu, nádherné rozmanité přírodě a odmořskému životu, ale také díky velmi dobré mezinárodní kuchyni nejvyšší kvality a zejména vysokému standartu služeb napříč celým ostrovem. Tento vynikající tropický koktejl zážitků umožní prožít na ostrově Mauritius nezapomenutelnou dovolenou.

Flag_of_Grece.png

7 NOCÍ A 4 GREEN FEE - COSTA NAVARINO - THE ROMANOS *****

Romanos resort leží hned vedle sesterského resortu The Westin. Nejbližší mezinárodní letiště v Kalamatě je vzdáleno 50 minut, Athény zhruba 3,5 hodiny jízdy. Hotel je umístěný uprostřed bohatých hájů olivovníků, vyhlížející na Iónské moře

Flag_of_Seychelles.png

7 NOCÍ A 7 GREEN FEE - CONSTANCE LEMURIA RESORT *****

Tento klidný, luxusní resort na ostrově Praslin je obklopen bohatou faunou a florou i krásnými plážemi. Každý host zde proto najde své zákoutí pro relaxaci, ať už na idylické písčité pláži nebo 18ti jamkovém golfovém hřišti, které patří mezi jedno z nejlepších v Indickém oceánu. Příjemné prostředí v Constance Lémuria doprovází také osobité služby a gurmánské zážitky až ve třech restauracích. Idylickou dovolenou si zde užijí především páry, zázemí však nechybí ani pro rodiny s dětmi.​

Flag_of_Turkey.png

7 NOCÍ A 4 GREEN FEE  - SUENO DELUXE *****

Sueno Hotels Deluxe Belek se nachází 5 km od města Belek a je situován přímo na pláži. Nachází se v komplexu společně s hotelem Golf Belek. Nejbližší letiště v Antalyi je 30 km vzdálené, centrum města Antalya je 40 km od hotelu. Hřiště Sueno je v dochozí vzdálenosti od hotelu.

Flag_of_the_United_States.png
Flag_of_Mexico.png

10 DNÍ / 8 NOCÍ - MIAMI – KEY WEST - MEXIKO – KAJMANSKÉ OSTROVY

Příliš mnoho zvláštností najednou, nicméně myšlenka je jednoduchá. Zahrát si golf každý den na jiném ostrově. Pro tuto dobrodružnou plavbu nabízíme zázemí špičkové americké lodní společnosti Celebrity Cruises. Zacházení s klienty je tu více než profesionální. Celebrity Equinox nabízí ubytování navržené pro pohodlí a odpočinek na špičkové úrovni, rovnající se službám pěti hvězdičkového hotelu.

bottom of page