top of page
Bird-Eye View Of Golf Course

CESTY ZA GOLFEM

Flag_of_Cyprus.png

7 NOCÍ A 4 GREEN FEE - ATLANTICA APHRODITE HILLS *****

Tento luxusní resort nabízí hostům venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén. Dále je k dispozici oceňované Spa s širokou nabídkou procedur včetně sauny, parní lázně a fitness centrum s profesionálním dohledem. Aktivně založení hosté mohou využít dva osvětlené tenisové kurty. Ve všech veřejných prostorech a na pokojích je Wi-Fi zdarma. Golfisté nejvíce ocení 18jamkové mistrovské hřiště, které se nachází přímo v resortu a patří k těm nejlepším na Kypru.

Flag_of_Mauritius.png

NABÍZÍME 8 DENNÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Zelený vulkanický ostrov je ráj v Indickém oceánu. Pro tento ostrov je typické tyrkysové moře, bílé pláže s jemným pískem, hory, vodopády a národní parky. Díky celoročně teplému klimatu a velmi kvalitním hřištím se Mauricius stal velmi oblíbeným cílem golfistů. Golfová hřiště většinou patří k luxusním resortům a green fee tak bývá pro hosty hotelu za zvýhodněnou cenu.
Doporučujeme resort Constance Belle Mare Plage, který jako jediný na ostrově nabídnout hned dvě osmnáckty. Zahrát byste si měli i Heritage Golf Course, v roce 2015 získal ocenění nejlepšího hřiště v Indickém oceánu. Doporučujme i náročnější ostrovní hřiště Ile Aux Cerfs nebo krásnou Anahitu.

Flag_of_Grece.png

7 NOCÍ A 4 GREEN FEE - COSTA NAVARINO - THE ROMANOS *****

Romanos resort leží hned vedle sesterského resortu The Westin. Nejbližší mezinárodní letiště v Kalamatě je vzdáleno 50 minut, Athény zhruba 3,5 hodiny jízdy. Hotel je umístěný uprostřed bohatých hájů olivovníků, vyhlížející na Iónské moře

Flag_of_Turkey.png

7 NOCÍ A 4 GREEN FEE  - SUENO DELUXE *****

Sueno Hotels Deluxe Belek se nachází 5 km od města Belek a je situován přímo na pláži. Nachází se v komplexu společně s hotelem Golf Belek. Nejbližší letiště v Antalyi je 30 km vzdálené, centrum města Antalya je 40 km od hotelu. Hřiště Sueno je v dochozí vzdálenosti od hotelu.

Flag_of_the_United_States.png
Flag_of_Mexico.png

10 DNÍ / 8 NOCÍ - MIAMI – KEY WEST - MEXIKO – KAJMANSKÉ OSTROVY

Příliš mnoho zvláštností najednou, nicméně myšlenka je jednoduchá. Zahrát si golf každý den na jiném ostrově. Pro tuto dobrodružnou plavbu nabízíme zázemí špičkové americké lodní společnosti Celebrity Cruises. Zacházení s klienty je tu více než profesionální. Celebrity Equinox nabízí ubytování navržené pro pohodlí a odpočinek na špičkové úrovni, rovnající se službám pěti hvězdičkového hotelu.

bottom of page