top of page
Bird-Eye View Of Golf Course

GOLF - Seychely

Flag_of_Seychelles.png

SEYCHELY

CONSTANCE LEMURIA RESORT *****

Tento klidný, luxusní resort na ostrově Praslin je obklopen bohatou faunou a florou i krásnými plážemi. Každý host zde proto najde své zákoutí pro relaxaci, ať už na idylické písčité pláži nebo 18ti jamkovém golfovém hřišti, které patří mezi jedno z nejlepších v Indickém oceánu. Příjemné prostředí v Constance Lémuria doprovází také osobité služby a gurmánské zážitky až ve třech restauracích. Idylickou dovolenou si zde užijí především páry, zázemí však nechybí ani pro rodiny s dětmi.​

CONSTANCE LEMURIA RESORT *****

VYBAVENÍ: Vstupní hala, recepce, 4 bazény, konferenční místnosti, obchody, prádelna a k dispozici lékař. Hlavní hotelová restaurace nese název The Legend. Podávají se tu snídaně a večeře formou bufetu, některé večery jsou tu speciální, tematické, při kterých se servírují pokrmy formou menu á la carte. Druhou restaurací je The Nest, která je umístěná na kopci, s výhledem na dvě pláže. VaŘí se zde kreolská a francouzská kuchyně.

 

Na obědy i večeře je otevřena restaurace Takamaka, která nabízí jednoduchá grilovaná jídla podávaná přímo na pláži. Lehké jídlo a koktejl si můžete dát také v baru The Legends, který je příhodně umístěn hned u bazénu. Největší gastronomický zážitek Vám přinese restaurace Diva, kde si přijdou na své milovníci moderní francouzské kuchyně. Doporučujeme ochutnat vína z místního sklípku, která Vám ochotně doporučí profesionální sommeliéř

PLÁŽ: 3 krásné bílé písečné pláže se nachází přímo u areálu hotelu.

ZÁBAVA S SPORT: Spa centrum, fitness, 18jamkové hřiště (fee zdarma pro hosty hotelu), 2 tenisové kurty, vypůjčení kol a vodní sporty (kayaking, windsurfing, potápění, rybaření). Pro děti připravený dětský klub a aktivity.

STRAVOVÁNÍ:  snídaně nebo za příplatek polopenze. K dispozici bufetová restaurace Legend a 3 à la carte restaurace. Celkem 5 barů nabízí nápoje v průběhu celého dne.

CENA: od *62.300,-Kč/osoba

(leden - duben, ostatní na vyžádání)

Cena zahrnuje:

  • transfery letiště - hotel - letiště

  • asistenci místní CK

  • 7x ubytování se snídaní/polopenzí

  • 7x green fee Lemuria Golf Course


Cena nezahrnuje:

  • letecou dopravu (cca od 21.000,-Kč)

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

POPIS HŘIŠTĚ:

Náročnost: Těžké
HCP: muž 54, žena 54
Délka hřiště: 5611 m | Počet jamek: 18

Golfové hřiště Lemuria je prvním a jediným 18 jamkovým hřištěm na Seychelách, a je zároveň považováno za jedno z nejhezčích hřišť světa. Hřiště bylo navrženo profesionálním golfistou Marc Antoine Farrym a známým architektem Rodney Wfightem a následně vybudováno v roce 2000.

Hřiště je situováno na severozápadním pobřeží ostrova Praslin v Anse Kerlan podél tyrkysového oceánu a je dlouhé 5580 metrů. Z hřiště si můžete vychutnat nádherný výhled na pláže i oceán.

Hra na golfovém hřišti Lemuria je výzvou pro golfisty jakékoliv úrovně. Prvních 12 jamek je vystavěno na poměrně plochém terénu, jsou lemovány palmami a dominují zde vodní překážky. Posledních 6 jamek je obtížnějších, jsou vybudovány v hustě zalesněné kopcovité krajině.

 

bottom of page