top of page
Image by Humphrey Muleba

AFRIKA - Zanzibar

Flag_of_Tanzania.png

ZURI ZANZIBAR *****

Zanzibar je výjimečný nejenom svou přírodou, neuvěřitelně bohatým korálovým mořem, liduprázdnými plážemi, velmi přátelským obyvatelstvem, ale i nedotčeností velkým turistickým průmyslem. Nádherné pláže s bílým korálovým pískem a průzračným kobaltově modrým mořem jsou na Zanzibaru všude. Na východním pobřeží je potřeba počítat dvakrát denně se značným odlivem, sever ostrova byl v tomto směru požehnán a plavání v moři si zde můžete užívat celý den. Při šnorchlování nebo potápění budete uchváceni pestrostí podmořského světa. Všudypřítomné "Hakuna matata", volně přeloženo jako žádný problém nebo žádné starosti, naprosto přesně vystihují nezapomenutelnou atmosféru, kterou zde zažijete.

ZURI ZANZIBAR*****

Luxusní hotel, postavený v tradičním zanzibarském stylu nabízí výjimečné ubytování v pouhých 55 bungalovech, suitách a vilách. Nachází se na nejhezčí pláží ostrova, Kendwa beach, kde je na rozdíl od jiných částí Zanzibaru minimální odliv a pláž je po celý den fantastická a vhodná ke koupání. Vily a bungalovy jsou vzájemně odděleny tak, aby se hosté cítili příjemně, měli vlastní soukromí a všechny jsou vybaveny rozlehlou terasou, která doslova zve k odpočinku s pohledem do všudypřítomné bohaté zeleně a na oceán. Hosté jsou zde obklopeni unikátním tropickým parkem, jehož součástí je soukromá botanická zahrada s ukázkami lokální vegetace a koření, jako je vanilka, skořice nebo hřebíček. Jedinečné kulinářské zážitky si v hotelu můžete dopřát v restauraci, na pláži, u bazénu nebo v soukromí své vily nebo bungalovu. Při stavbě hotelu se myslelo na ekologii, takže resort minimálně zatěžuje životní prostředí, dbá na udržitelný provoz a podporuje mnoha způsoby místní komunitu. Cesta z letiště na sever ostrova trvá přibližně 1 hodinu. 

VYBAVENÍ: 46 bungalovů, 6 apartmánů a 4 soukromé vily. Vstupní hala, recepce, 3 restaurace, 4 bary, WiFi, v lobby zdarma, tropická zahrada, infinity bazén; lehátka, slunečníky u bazénu zdarma; butik, lékař.

PLÁŽ: široká pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu; slunečníky, lehátka na vyhrazené hotelové pláži zdarma.

ZÁBAVA S SPORT: venkovní i vnitřní fitness, hotelová knihovna; každý den prohlídky zahrady SpiceGarden, za poplatek motorizované vodní sporty, wellness centrum – jacuzzi, masáže, kosmetické procedury, jóga centrum, potápěčské centrum.

STRAVOVÁNÍ: polopenze, plná penze nebo all Inclusive.

VYBAVENÍ POKOJŮ:  dvoulůžkové bungalovy mají vlastní příslušenství (koupelna se sprchou nebo vanou, WC), moskytiéra, eko klimatizace, stropní ventilátor, SAT/TV, WiFi, trezor, set na přípravu čaje a kávy, minibar, terasa s výhledem do tropické zahrady, venkovní sprcha, terasa s houpací sítí a místem k posezení.

CENA: od *42 990 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • transfer letiště - hotel - letiště

  • 7 x nocí ve dvoulůžkovém pokoji typu bungalow 

  • polopenzi (all inclusive za příplatek 20 200 Kč/osoba/7 nocí)


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 20.000 Kč)

  • místní turistický poplatek 5 USD/osoba/den ( je nutné zaplatit v hotelu)

  • vstupní vízum do Tanzanie (50 USD)

  • cestovní pojištění

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page