top of page
Image by Dovi

Spojené arabské emiráty - Ajman

Flag_of_the_United_Arab_Emirates.png

OBEROI BEACH RESORT AL ZORAH*****, AJMAN

Moderní resort přímo u pláže s bílým pískem obklopen mangovníky nabízí skvělé podmínky k relaxaci. Nachází se v nejmenším emirátu – v Ajmanu. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno cca 23 km.

THE OBEROI BEACH RESORT AL ZORAH*****, AJMAN

VYBAVENÍ HOTELU: recepce, služba concierge, bankomat, směnárna, úschovna zavazadel, business centrum, společenská místnost, pronájem aut, obchod se suvenýry, prádelna / čistírna. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu k dispozici zdarma Fitness, vodní sporty na pláži (jet skiing, water skiing,kajak, paddleboard.), golfové hřiště, za poplatek SPA centrum se saunou a masážemi, dětské hřiště a za poplatek mini klub.

PLÁŽ: soukromá pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

STRAVOVÁNÍ: snídaně.

VYBAVENÍ POKOJE: pokoj je standardně vybaven koupelnou s vanou /sprchou  a WC, fénem, župany a pantoflema, taškou na pláž, klimatizací, 24 hodinovým room servisem, Nespresso Kávovarem, setem pro přípravu čaje, TV, telefonem, WiFi.

CENA: od *34.990 Kč/osoba 

Cena zahrnuje:

  • privátní transfery letiště – hotel – letiště

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

  • asistenci partnerské CK


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 10.900 Kč)

  • pobytová taxa -  platí se  v hotelové recepci konkrétního hotelu. Hotel 4* - 15-30 AED za pokoj a noc, hotel 5* - 15-40 AED za pokoj a noc

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page