top of page
Image by Ajit Sandhu

Spojené arabské emiráty - Ras Al Khaimah

Flag_of_the_United_Arab_Emirates.png

RIXOS BAB AL BAHR*****, RAS AL KHAIMAH

Hotelový komplex tří pyramid z řetězce Rixos, které jsou navzájem propojené, skýtá 655 komfortních a moderně zařízených pokojů a suit. Nachází se na nádherných plážích umělého ostrova Al Marjan Island. Od mezinárodního letiště v Dubaji je vzdálen zhruba 60 minut jízdy, od centra Ras Al Khaimah 25 km.

RIXOS BAB AL BAHR*****, RAS AL KHAIMAH

VYBAVENÍ HOTELU: vstupní hala, recepce, výtahy, směnárna, 5 restaurací (bufetové i s obsluhou), 6 barů včetně baru na pláži, obchod se suvenýry, butik, konferenční centrum, WiFi ve společných prostorách zdarma, 3 bazény (1 pouze pro dospělé), bazén pro děti se skluzavkami; lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, vodní pólo, aerobic, pilates, brišní tance, dětské hřiště, miniclub (4-12 let), klub pro teenagery, animační programy pro děti i dospělé, občasná zábavní představení; za poplatek vodní sporty a potápěčské centrum PADI na pláži, Spa centrum - sauna, hammam, masáže, kosmetické procedury.

PLÁŽ: písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive.

VYBAVENÍ POKOJE: dvoulůžkové deluxe pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, minichladničkou, trezorem, setem na přípravu kávy/čaje.

CENA: od *29.990 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • privátní transfery letiště – hotel – letiště

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • all inclusive

  • asistenci partnerské CK


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 10.900 Kč)

  • pobytová taxa -  platí se  v hotelové recepci konkrétního hotelu. Hotel 4* - 15-30 AED za pokoj a noc, hotel 5* - 15-40 AED za pokoj a noc

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page