top of page
Image by Shaun Low

ASIE - Maledivy

Flag_of_Maldives.png

BAGLIONI MALDIVES *****  Luxury

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

BAGLIONI MALDIVES *****  Luxury

Cenami ověnčený resort Baglioni je postaven v elegantním stylu s moderně zařízenými vilami, které jsou obklopeny oceánem a pláží s kokosovými palmami. Resort získal prestižní uznání na World Luxury Hotel Awards a Luxury Lifestyle Awards 2022. Byl také vyhlášen na Conde Nast Traveler Readers' Choice jako 8. v kategorii „Nejlepší letoviska v Indickém oceánu“. Luxusní resort v elegantním stylu s moderně zařízenými vilami nabízí příjemné prostředí s italským šarmem a velmi osobním servisem. Jedinečný zážitek nabízí také gastronomie se specialitami primárně inspirované Itálií a Japonskem. Transfer z Male 40 minut hydroplánem.

VYBAVENÍ: recepce, 3  restaurace, 2 bary, vinotéka, lázně (ajurvéda), bazén,  butiky, knihovna, dětský  klub (hlídání dětí), centrum vodních sportů,  potápěčská  škola,  lékař  na ostrově, disko,  živá hudba, exkurze a výlety (šnorchlování, poznávání ostrovů, rybaření, atd...). Prádelna, internet, komplex má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. V objektu je wellness zóna, ve které je spa, kosmetický salon, masáže, omlazující procedury a ájurvéda. Pro děti miniklub. 

ZÁBAVA A SPORT: tenis, plážový volejbal a rybaření. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například windsurfing, jízda na šlapadlech, jízda na kánoi, plachtění, jízda na kajaku, šnorchlování a potápění. Je možné zprostředkovat jízdu na katamaránu. Hosté mohou sportovat i uvnitř prázdninového areálu, je tady fitness studio, stolní tenis, kulečník a jóga.

STRAVOVÁNÍ: polopenze/All Inclusive
 

VYBAVENÍ POKOJŮ: klimatizace, stropní  ventilátor, privátní  bar, telefon  s  mezinárodní  předvolbou,  smart  televize  se  satelitními programy,  přístroj  pro  přípravu kávy a  čaje, trezor,  internetové  připojení, venkovní  koupelna  se sprchou  a vanou,  vysoušeč  vlasů.

CENA: od *104.990 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • all inclusive

  • asistenci místní CK

  • transfery letiště - hotel - letiště


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 16.500 Kč)

  • fakultativní výlety

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page