top of page
Image by Emely Marchena

AMERIKA - Dominikánská republika

Flag_of_the_Dominican_Republic.png

RIU PALACE PUNTA CANA *****

Oblíbený hotel nejvyššího standardu služeb se 612 pokoji ve čtyřpatrových budovách je součástí komplexu 4 sesterských hotelů společnosti Riu a tvoří tak unikátní propojený areál s nejrozmanitější a nejširší nabídkou sportovního vyžití a gurmánských požitků.

RIU PALACE PUNTA CANA*****

VYBAVENÍ: 6 restaurací, 5 barů, bazén, dětský bazén, miniklub pro děti 4-12 let, SPA lázeňské centrum, 2 konferenční místnosti, nákupní galerie, wi-fi zdarma, fitness centrum, noční klub.

PLÁŽ: dlouhá pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu.

ZÁBAVA A SPORT: stolní tenis, tenis, bezmotorové vodní sporty, za poplatek motorové vodní sporty, 18-ti jamkové golfové hřiště nedaleko hotelu, denní a večerní animační programy pro děti a dospělé, kasino, noční klub.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive - snídaně, obědy, večeře formou bufetu, možnost stravování v a´la carte restauracích, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby a vybrané dovozové nápoje.

VYBAVENÍ POKOJŮ: junior suity - koupelna s vířivkou, WC, fén, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, sat TV, rádio, trezor, balkon nebo terasa, žehlička, rychlovarná konvice. Opticky oddělená obývacé část s rozkádací pohovkou. WiFi zdarma.

CENA: od *24 900 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • transfery letiště - hotel a zpět

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • all inclusive

  • asistenci partnerské CK 


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca 23.000 Kč)

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page