top of page
Image by Humphrey Muleba

AFRIKA - Zanzibar

Flag_of_Tanzania.png

SANDIES BAOBAB BEACH BUNGALOWS *****

Zanzibar je výjimečný nejenom svou přírodou, neuvěřitelně bohatým korálovým mořem, liduprázdnými plážemi, velmi přátelským obyvatelstvem, ale i nedotčeností velkým turistickým průmyslem. Nádherné pláže s bílým korálovým pískem a průzračným kobaltově modrým mořem jsou na Zanzibaru všude. Za ty nejkrásnější jsou považovány pláže na východní části ostrova, které jej lemují od jihu k severu. Pobřeží je z této strany místy chráněno korálovými útesy a pestrost podmořského světa je úchvatná.

SANDIES BAOBAB BEACH BUNGALOWS*****

Resort leží na severozápadním pobřeží Zanzibaru, poblíž města Nungwi. Přímo před ním je pěkná menší pláž, která mění během dne svou šířku dle přílivu/odlivu. Moře zde neustupuje stovky metrů jako na východě, dno rychleji klesá a tak si hosté mohou naplno užít plavání v křišťálově čisté vodě, kdykoli se jim zachce. Resort je klidný a již v základu nabízí služby all inklusive, díky nimž si můžete užít zcela bezstarostný pobyt.

VYBAVENÍ: vstupní hala, recepce, TV koutek, hlavní restaurace, restaurace à la carte (není zahrnuta v all inclusive), bar u bazénu, WiFi v lobby zdarma, bazén, lehátka a osušky u bazénu zdarma.  

PLÁŽ: pláž Nungwi s jemným bílým pískem se nachází přímo pod areálem hotelu, přístup po schodech, lehátka a osušky zdarma.  

ZÁBAVA S SPORT: stolní tenis, kulečník, aerobic, plážový volejbal a fotbal, večerní zábavné programy; za poplatek šnorchlování, potápění, vodní sporty na pláži, Spa centrum - masáže.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive.

VYBAVENÍ POKOJŮ: dvoulůžkové pokoje Swahili s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), klimatizace, stropní ventilátor, WIFI za poplatek.

CENA: od *39.000,-Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • transfer letiště - hotel - letiště

  • 7 x nocleh s All Inclusive

  • asistenci partnerské CK v anglickém jazyce


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 20.000,-Kč)

  • vstupní vízum do Tanzanie (50,- USD, elektronicky trvá cca 10 dnů, CK vyřizuje za poplatek 1.650,-)

  • cestovní pojištění

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page