top of page
Image by Humphrey Muleba

AFRIKA - Zanzibar

Flag_of_Tanzania.png

ZURI ZANZIBAR *****

Zanzibar je výjimečný nejenom svou přírodou, neuvěřitelně bohatým korálovým mořem, liduprázdnými plážemi, velmi přátelským obyvatelstvem, ale i nedotčeností velkým turistickým průmyslem. Nádherné pláže s bílým korálovým pískem a průzračným kobaltově modrým mořem jsou na Zanzibaru všude. Za ty nejkrásnější jsou považovány pláže na východní části ostrova, které jej lemují od jihu k severu. Pobřeží je z této strany místy chráněno korálovými útesy a pestrost podmořského světa je úchvatná.

ZURI ZANZIBAR*****

Luxusní hotel, postavený v tradičním zanzibarském stylu nabízí ubytování v pouhých 55 bungalovech, suitách a vilách, ležících nad nejhezčí pláží ostrova, Kendwa beach. Pokoje obklopuje nádherná tropická zahrada. Hotel je vhodný pro náročné klienty hledající klidnou dovolenou. Leží 1 hod jízdy od letiště na severu ostrova, kde je minimální odliv a koupat se v oceánu tak můžete po celý den. Při stavbě hotelu se myslelo na ekologii, takže resort minimálně zatěžuje životní prostředí.

VYBAVENÍ: 46 bungalovů, 6 aparmánů a 4 soukromé vily. Vstupní hala, recepce, 3 restaurace, 4 bary, WiFi, v lobby zdarma, tropická zahrada, infinity bazén; lehátka, slunečníky u bazénu zdarma; butik, lékař.

PLÁŽ: široká pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu; slunečníky, lehátka na vyhrazené hotelové pláži zdarma.

ZÁBAVA S SPORT: venkovní i vnitřní fitness, hotelová knihovna; každý den prohlídky SpiceGarden, za poplatek motorizované vodní sporty, wellness centrum – jacuzzi, masáže, kosmetické procedury, jóga centrum, potápěčské centrum.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive.

VYBAVENÍ POKOJŮ:  dvoulůžkové bungalovy mají vlastní příslušenství (koupelna se sprchou nebo vanou, WC), moskytiéra, eko klimatizace, stropní ventilátor, SAT/TV, WiFi, trezor, set na přípravu čaje a kávy, minibar, terasa s výhledem do tropické zahrady, venkovní sprcha, terasa s houpací sítí a místem k posezení.

CENA: od *69.990,-Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • transfer letiště - hotel - letiště

  • 7 x nocleh s All Inclusive

  • asistenci partnerské CK v anglickém jazyce


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 20.000,-Kč)

  • vstupní vízum do Tanzanie (50,- USD, elektronicky trvá cca 10 dnů, CK vyřizuje za poplatek 1.650,-)

  • cestovní pojištění

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page