top of page
Image by Humphrey Muleba

AFRIKA - Zanzibar

Flag_of_Tanzania.png

THE ROYAL ZANZIBAR *****

Zanzibar je výjimečný nejenom svou přírodou, neuvěřitelně bohatým korálovým mořem, liduprázdnými plážemi, velmi přátelským obyvatelstvem, ale i nedotčeností velkým turistickým průmyslem. Nádherné pláže s bílým korálovým pískem a průzračným kobaltově modrým mořem jsou na Zanzibaru všude. Za ty nejkrásnější jsou považovány pláže na východní části ostrova, které jej lemují od jihu k severu. Pobřeží je z této strany místy chráněno korálovými útesy a pestrost podmořského světa je úchvatná.

THE ROYAL ZANZIBAR *****

Hotelový resort se 100 pokoji umístěnými v samostatných pavilonech postavených v africkém stylu obklopených tropickou zahradou leží na severním pobřeží ostrova, u krásné pláže Kendwa, cca 60 min jízdy od letiště Zanzibar. Hotel má největší soustavu bazénů na ostrově a je vhodný pro náročné klienty. Můžete se těšit na krásnou bíloou pláž, kaskádu bazénů i unikátní bazén vytesaný do skály přímo na pobřeží.

VYBAVENÍ: 3 restaurace a 4 bary, 4 propojené bazény (1 s jacuzzi), dětský bazén, obchod, směnárna, konferenční místnost, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, osušky u bazénu, za poplatek: hlídání dětí, lékař na telefonu, masáže a lázně, salon krásy, kadeřnické služby, praní prádla.

PLÁŽ: bílá písčitá pláž přímo u hotelu.

ZÁBAVA S SPORT: fitness centrum, plážový volejbal, vodní pólo, stolní tenis, šipky, lekce potápění v bazénu, nemotorové vodní sporty (windsurfing, kánoe), za poplatek: potápěčské centrum PADI, rybaření, motorizované vodní sporty.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, snacky během dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje, pivo, víno, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, zapůjčení osušek na pláži.

VYBAVENÍ POKOJŮ: koupelna s WC, individuálně nastavitelná klimatizace, moskytiéra, TV SAT, DVD, internet, telefon, elektronický trezor, minibar, příslušenství k přípravě kávy a čaje, vysoušeč vlasů, deštníky, balkon nebo terasa.

CENA: od *45.990,-Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • transfer letiště - hotel - letiště

  • 7 x nocleh  s All Inclusive

  • asistenci partnerské CK v anglickém jazyce


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 20.000,-Kč)

  • vstupní vízum do Tanzanie (50,- USD, elektronicky trvá cca 10 dnů, CK vyřizuje za poplatek 1.650,-)

  • cestovní pojištění

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page