top of page
Image by Humphrey Muleba

AFRIKA - Zanzibar

Flag_of_Tanzania.png

THE ROYAL ZANZIBAR *****

Zanzibar je výjimečný nejenom svou přírodou, neuvěřitelně bohatým korálovým mořem, liduprázdnými plážemi, velmi přátelským obyvatelstvem, ale i nedotčeností velkým turistickým průmyslem. Nádherné pláže s bílým korálovým pískem a průzračným kobaltově modrým mořem jsou na Zanzibaru všude. Na východním pobřeží je potřeba počítat dvakrát denně se značným odlivem, sever ostrova byl v tomto směru požehnán a plavání v moři si zde můžete užívat celý den. Při šnorchlování nebo potápění budete uchváceni pestrostí podmořského světa. Všudypřítomné "Hakuna matata", volně přeloženo jako žádný problém nebo žádné starosti, naprosto přesně vystihují nezapomenutelnou atmosféru, kterou zde zažijete.

THE ROYAL ZANZIBAR *****

Hotelový resort se 100 pokoji umístěnými v samostatných pavilonech postavených v africkém stylu obklopených tropickou zahradou leží na severním pobřeží ostrova, u krásné pláže Kendwa, cca 60 min jízdy od letiště Zanzibar. Hotel má největší soustavu bazénů na ostrově a je vhodný pro náročné klienty. Můžete se těšit na krásnou bíloou pláž, kaskádu bazénů i unikátní bazén vytesaný do skály přímo na pobřeží.

VYBAVENÍ: 3 restaurace a 4 bary, 4 propojené bazény (1 s jacuzzi), dětský bazén, obchod, směnárna, konferenční místnost, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, osušky u bazénu, za poplatek: hlídání dětí, lékař na telefonu, masáže a lázně, salon krásy, kadeřnické služby, praní prádla.

PLÁŽ: bílá písčitá pláž přímo u hotelu.

ZÁBAVA S SPORT: fitness centrum, plážový volejbal, vodní pólo, stolní tenis, šipky, lekce potápění v bazénu, nemotorové vodní sporty (windsurfing, kánoe), za poplatek: potápěčské centrum PADI, rybaření, motorizované vodní sporty.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, snacky během dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje, pivo, víno, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, zapůjčení osušek na pláži.

VYBAVENÍ POKOJŮ: koupelna s WC, individuálně nastavitelná klimatizace, moskytiéra, TV SAT, DVD, internet, telefon, elektronický trezor, minibar, příslušenství k přípravě kávy a čaje, vysoušeč vlasů, deštníky, balkon nebo terasa.

CENA: od *45.990Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • transfer letiště - hotel - letiště

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • all inclusive

  • asistenci partnerské CK v anglickém jazyce

 
Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 20.000 Kč)

  • vstupní vízum do Tanzanie (50 USD, elektronicky trvá cca 10 dnů, CK vyřizuje za poplatek 1.650 Kč)

  • cestovní pojištění

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page