top of page
Image by M o e

JIŽNÍ THAJSKO

Flag_of_Thailand.png

CESTA PO OSTROVECH JIŽNÍHO THAJSKA

Křížem krážem po ostrovem jižního Thajska od pulsující moderní metropole Bangkok v kontrastu se scénickými korálovými ostrovy a průzračně čistým mořem plným života.

PROGRAM ZÁJEZDU:

​​

1. DEN – ODLET Z PRAHY​

2. DEN – PŘÍLET DO BANGKOKU

 • Snídaně v letadle, odpoledne přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování.​

3. DEN – OKRUH BANGKOKEM

 • Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne uvidíte královský palác – Grand Palace a zde si prohlédnete chrám Wat Phra Kaeo, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. V závěru prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata. Příjezd do hotelu.​

 

4. DEN – PHUKET

 • Snídaně, transfer na letiště a odlet na ostrov Phuket, který je turisty nazýván perlou v Andamanském moři. Transfer do hotelu, ubytování. Volný program.

 

5. DEN – JAMES BOND ISLAND

 • Snídaně. Individuální volno na koupání, opalování, sport či fakultativní výlety. Ostrov Phuket se nachází 900 km jižně od Bangkoku. Jedná se o největší z thajských ostrovů. Můžete obdivovat nádherné, dlouhé písčité pláže s nesčetnými mořskými zátokami. Doporučujeme návštěvu pláže Patong s možností výhodných nákupů, návštěvy trhů, denní a nočních klubů, masážních salónů, barů diskoték. Neměli byste si nechat ujít fakultativní výlet lodí na ostrov Jamese Bonda.

6. DEN – PHI-PHI

 • Snídaně. Transfer lodí na ostrov Phi Phi. Ubytování je zajištěno v kvalitních bungalovech s příslušenstvím. 

7. DEN – PHI-PHI

 • Snídaně. Individuální volno. Phi Phi – skalnaté krasové souostroví, vyčnívající z průzračných vod Andamanského moře. Okouzlí Vás průzračně čistou vodou, plážemi s bílým pískem lemovanými palmovými háji, neuvěřitelně barevným podmořským světem. Doporučujeme fakultativní výlet s koupáním a šnorchlováním včetně oběda kolem okolních ostrovů Koh Phi Phi Lae a Koh Phi Phi Don se zastávkou u nejpopulárnější pláže v Thajsku Maya Bay a na Bambusovém ostrově s jemným bílým pískem.

 

8. DEN – KO LANTA

 • Snídaně. Lodní transfer na ostrov Ko Lanta. Ubytování v resortu, volný program.

 

9. DEN – KO LANTA

 • Snídaně. Individuální volno na tomto překrásném ostrově. Rozhodně doporučujeme fakultativní výlet po ostrově s návštěvou národního parku na jižním cípu ostrova, výstup k majáku s nádherným výhledem na okolní ostrůvky. Možnost pozorovat varany skvrnité. Příjezd k tropickému deštnému lesu, procházka džunglí k vodopádu. Oběd na vyhlídce nad východní částí ostrova. Prohlídka starého města Lanta Old Town. Procházka mangrovovými porosty Tung Yee Peng a projížďka motorovou lodí kolem těchto mangrovníků k opicím makakům jávským, kteří tam voně žijí. Návrat zpět do hotelu. Večery na ostrově bývají poklidné, neskutečná hra barev zapadajícího slunce je dobrou kulisou k posezení u sklenky dobrého pití.

 

10. DEN – KRABI

 • Snídaně. Transfer lodí na Krabi, nádherné a zatím stále ještě poklidné místo, které si svou přírodní krásou nezadá s Phi Phi. Ubytování.

 

11. DEN – KRABI

 • Snídaně, individuální volno. Krabi se právem považuje za jedno z nejhezčích míst v Thajsku. Překrásné dlouhé pláže s jemným korálovým pískem, lemované palmami nabízejí ideální místo pro romantickou dovolenou. Pestrobarevný podmořský svět s fascinujícími skalními útesy vybízí k potápění či ke šnorchlování. Vynikající možnosti k lodním výletům na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí.

 

12. DEN – KO SAMUI

 • Snídaně. Transfer scénickou krajinou šíje Kra do Don Saku, přejezd trajektem na Ko Samui, příjezd do hotelu, ubytování.

 

13. DEN – KO SAMUI

 • Snídaně. Pobyt na ostrově, který Vás ohromí svou krásou již při prvním pohledu. Ostrov je lemován překrásnými plážemi s bílým korálovým pískem. Ko Samui je největší z 80 ostrovů souostroví, z nichž většina tvoří národní mořský park Ang Thong, sestávající z neobydlených ostrůvků a panenského korálového moře. Doporučujeme fakultativní výlet včetně oběda s návštěvou chrámu Wat Khunaram, vodopádu Namuang, Magické zahrady, kokosové a sloní farmy.

 

14. DEN – KO SAMUI – BANGKOK 

 • Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Bangkoku. Přesun na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.

 

15. DEN – PŘÍLET DO PRAHY

CENA: od *46.990 Kč/osoba

(skupina 10 os.)

Cena zahrnuje:

 • lodní lístky Phuket – Phi Phi, Phi Phi – Ko Lanta, Ko Lanta – Krabi, Don Sak – Ko Samui

 • transfery klimatizovanými minibusy

 • 12x ubytování se snídaní v hotelech 3* a 4* (Bangkok, Phuket, Phi Phi, Ko Lanta, Krabi, Ko Samui)

 • anglicky mluvícího průvodce


Cena nezahrnuje:

 • leteckou přepravu Praha – Bangkok – Praha s přestupy, leteckou přepravu Bangkok – Phuket, Ko Samui – Bangkok (cca od 25.000 Kč)

 • cestovní pojištění

 • fakultativní výlety

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page