top of page
Image by Humphrey Muleba

AFRIKA - Zanzibar

Flag_of_Tanzania.png

SANDIES BAOBAB BEACH BUNGALOWS ****

Zanzibar je výjimečný nejenom svou přírodou, neuvěřitelně bohatým korálovým mořem, liduprázdnými plážemi, velmi přátelským obyvatelstvem, ale i nedotčeností velkým turistickým průmyslem. Nádherné pláže s bílým korálovým pískem a průzračným kobaltově modrým mořem jsou na Zanzibaru všude. Na východním pobřeží je potřeba počítat dvakrát denně se značným odlivem, sever ostrova byl v tomto směru požehnán a plavání v moři si zde můžete užívat celý den. Při šnorchlování nebo potápění budete uchváceni pestrostí podmořského světa. Všudypřítomné "Hakuna matata", volně přeloženo jako žádný problém nebo žádné starosti, naprosto přesně vystihují nezapomenutelnou atmosféru, kterou zde zažijete.

SANDIES BAOBAB BEACH BUNGALOWS****

Nově zrekonstruovaný hotel leží na severozápadním pobřeží Zanzibaru, poblíž města Nungwi. Přímo před ním je pěkná menší pláž, která mění během dne svou šířku dle přílivu/odlivu. Moře zde neustupuje stovky metrů jako na východě, dno rychleji klesá a tak si hosté mohou naplno užít plavání v křišťálově čisté vodě, kdykoli se jim zachce. Resort je klidný a již v základu nabízí služby all inclusive, díky nimž si můžete užít zcela bezstarostný pobyt.

VYBAVENÍ: vstupní hala, recepce, TV koutek, hlavní restaurace, restaurace à la carte (není zahrnuta v all inclusive), bar u bazénu, WiFi v lobby zdarma, bazén, lehátka a osušky u bazénu zdarma.  

PLÁŽ: pláž Nungwi s jemným bílým pískem se nachází přímo pod areálem hotelu, přístup po schodech, lehátka a osušky zdarma.  

ZÁBAVA S SPORT: stolní tenis, kulečník, aerobic, plážový volejbal a fotbal, večerní zábavné programy; za poplatek šnorchlování, potápění, vodní sporty na pláži, Spa centrum - masáže.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive.

VYBAVENÍ POKOJŮ: dvoulůžkové pokoje Swahili s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), klimatizace, stropní ventilátor, WIFI za poplatek.

CENA: od *39.000 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • transfer letiště - hotel - letiště

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • all inclusive

  • asistenci partnerské CK v anglickém jazyce


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 20.000 Kč)

  • vstupní vízum do Tanzanie (50 USD, elektronicky trvá cca 10 dnů, CK vyřizuje za poplatek 1.650 Kč)

  • cestovní pojištění

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page