PODÉL POBŘEŽÍ THAJSKÉHO ZÁLIVU

Cesta kombinující krásy přírody ve vnitrozemí i při pobřeží. Z Bangkoku zavítáte ke slavné řece Kwai jež je pomyslnou vstupní branou do NP Sai Yok. Posléze se přes Nakhon Pathom vydáte podél pobřeží k letnímu královskému sídlu v letovisku Hua Hin a svou cestu zakončíte na malebném ostrůvku Koh Talu nedaleko Chumponu.

KANCHANABURI – SAI YOK – HUA HIN – KOH TALU

TERMÍNY

na vyžádání

Den 1 PRAHA – BANGKOK

Odlet pravidelnou linkou do Bangkoku.

Den 2 BANGKOK 

Přílet do Bangkoku. Ubytování. Podle sil a chuti je možnost si užít některou z oblíbených atrakcí jako jsou tuk tuk street food tour, večerní nakupování na Sukhumwit road, kulturní představení Siam Niramit, plavba s večeří na řece Chao Praya apod.

Den 3 BANGKOK – KANCHANABURI

Odjezd do Samut Songkran k návštěvě unikátního „tržiště na klejích“. Pokračujete do Kanchanaburi kde se projdete po světoznámém mostu přes řeku Kwai. Odpoledne vede cesta do NP Sai Yok kde se ubytujete při břehu řeky a ještě před večeří se vydáte na krátkou plavbu k místnímu drobnému vodopádu.

Den 4 NP ERAWAN

Návštěva národního parku Erawan, jehož hlavní dominantou je kaskádovitý vodopád. Koupání v mělkých jezírkách po procházce úzkou stezkou deštného pralesa potěší a osvěží každého návštěvníka parku. Odpoledne budete mít možnost si prohlédnou sloní farmu a projet se na hřbetě majestátního zvířete, který se stal symbolem Thajského království. Zdánlivě rychlejší formou dopravy bude krátká projížďka po úseku „železnice smrti“, která bude následovat. Aby byla představa o nechvalně proslulé minulosti tohoto místa kompletní, navštívíte i Hell fire pass, kde se dozvíte o tvrdých podmínkách z dob 2.sv.války.

Den 5 NAKHON PATHOM – HUA HIN

Opustíte oblast Kanchanaburi a směřujete jižně k Nakhon Pathom kde si prohlédneté zdejší zlatou stúpu a pokračujete do přímořského letoviska oblíbeného královskou rodinou, Hua Hin.

Den 6 – den 9 HUA HIN

Hua Hin je díky oblibě u královské rodiny místem naprosto unikátním. Jsou zde budovy v koloniálním stylu, které dávají místu zcela jiný nádech. Hua Hin jako městské letovisko nabízí pestrou škálu aktivit a zároveň jsou zdejší pláže mnohem poklidnější při srovnání např. s Pattayou či Phuketem. Vyjma návštěvy chrámů stojí za zmínku golf, jízda na koni, rybaření a návštěva vodopádů Pa La U nebo NP Kaeng Krachan.

Den 10 HUA HIN –  KOH TALU

V Hua Hin je krásná železniční stanice, kterou nechal v 19.stol. vybudovat král Rama VI.. Z této stanice se vydáme na panoramatickou cestu vlakem do Bang Sahan Noi odkud nás již dělí jen několik málo chvil od romantického ostrova Koh Talu.

Den 11 – 12 KOH TALU

Na Koh Talu si vychutnáte každičkou minutu svého drahocenného odpočinku. Na ostrově je pouze jeden nízko kapacitní resort s malebnými bungalovy. Objevujte nádhery podmořského života, které jsou přímo na dosah ruky. Naučte se chytat sépie a následně je připravovat na grilu. Projeďte se na stand up paddle, kajaku či malém katamaránu. Naučte se pěstovat korály a pečovat o malé mořské želvy.

Den 13 CHUMPON – BAGNKOK

Odjezd do Chumponu a odlet do Bangkoku. V Bangkoku zajděte na krásnou večeři v některé z vybraných restaurací s úžasným výhledem na město.

Den 14 BANGKOK – PRAHA

Odlet do Prahy s přestupem.

Den 15 PRAHA

Přílet do Prahy.

Tento zájezd je určen všem kdo si přeje poznat  Thajsko z jiného úhlu než z komerčně vytěžovaných ostrovů.

Chci jet!

Romantická idylka na ostrově Koh Talu

UBYTOVÁNÍ

 River Kwai Jungle Rafts

Baan Hayan Beach Hotel Hua Hin

Koh Talu  Resort

 

CENA: na vyžádání

CENA ZAHRNUJE:

Zpáteční mezinárodní letenku v ekonomické třídě

Vnitrostátní letenku v ekonomické tříddě

Komplexní transfery dle itineráře

2x ubytování v Bangkoku se snídaní

2x ubytování v NP Say Yok (řeka Kwai) s polopenzí

5x ubytování v Hua Hin se snídaní

3x ubytování na Koh Talu s plnou penzí

Aktivity na Koh Talu (šnorchlování, kajaky, rybaření atp.)

Asistenci partnerské CK

Zákonné pojištění CK proti úpadku

CENA NEZAHRNUJE:

Spropitné pro místní personál

Vstupy do NP

Výlety vyjma uvedených v programu

Pas musí mít minimální platnost 6 měsíců od data plánovaného návratu do ČR.

Share This