O nás

 

Cestovní kancelář Metatour International s.r.o. jsme založili v roce 1997 jako nadšení cestovatelé. Po celou dobu je našim krédem potěšit vás pestrou nabídkou poznávacích, pobytových a incentivních zájezdů v tom nejširším slova smyslu. Našim krédem je nabídnout vám pohled na svět kolem nás v celé jeho
pestrosti a různorodosti. 
Máme osobní zkušenost s více než 140 navštívenými a procestovanými zeměmi.

Zajistíme a poradíme nejlepší kapacity pro ubytování dle vašich přání a požadavků, zprostředkujeme další servis v podobě transferů, aktivního programu, výletů, golfu a další služby na míru.

 • Proč s námi cestovat:
  Osobní přístup – věnujeme péči a čas každému detailu, který je pro vás důležitý. Chceme vás poznat, inspirovat a vést cestou, jejímž cílem je perfektní dovolená.
 • Know-how – díky našim dlouholetým znalostem a zkušenostem s destinacemi, hotely a leteckými společnostmi, jejichž služby využíváte, a pevným vztahům s partnery vám dokážeme vždy vybrat tu nejvhodnější variantu dovolené.
 • Rezervace letenek – rádi pro vás zajistíme rezervaci vámi preferovaných sedadel a další speciální služby. U leteckých společností, které to umožňují, vás dopředu odbavíme online. Postaráme se také o načtení mílí do Vašeho věrnostního účtu.
 • Úspora času – naším cílem je šetřit váš čas při plánování dovolené. O to samé se pak staráme i během jejího průběhu. Soustřeďte se jen na sebe a vše ostatní nechte na nás.
 • Servis 24/7 – zájem na splnění všech vašich přání a vytvoření dokonalé dovolené nikdy nekončí. Náš tým i lidé v destinaci jsou připraveni poskytnout Vám maximální možnou péči.

   

  Těšíme se na vás.
  Daniel Valchovník
  jednatel

 

 

Share This