JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA

Pokud chcete během dlouhých zimních měsíců zapomenout na starosti všedního dne, strávit pohádkovou dovolenou uprostřed divoké africké přírody, báječně se odreagovat, zahrát si golf, pak právě Jižní Afrika s námi je skvělou volbou.

Jižní Afrika patří zcela jistě k těm místům na světě, která mají pro zážitkovou dovolenou ty nejlepší podmínky. Je zde nádherná příroda, skvělá gastronomie, výborné víno, prvotřídní golfová hřiště a výborné klimatické podmínky. Kromě zmíněného se nebudete muset vyrovnávat s časovým posunem, také ceny jsou velmi příznivé.

Jihoafrická republika je nádherná a obrovská země, která si přímo říká o návštěvu. Dle našeho názoru patří k těm místům na světě, která mají pro dovolenou ty nejlepší podmínky. Obecně se dá říci, že v průběhu celého roku převládá slunečné počasí. Jihoafrická republika se řadí mezi státy s největším počtem slunečných dnů. Léto trvá od října do března, zima začíná v dubnu a končí v září. Roční období se tedy střídají přesně naopak, než v Evropě. Nejteplejším měsícem je prosinec, leden a únor, kdy teploty dosahují v průměru kolem 32°C. Nejchladnějšími měsíci jsou červen, červenec a srpen, kdy se teploty pohybují kolem 20°C.

Zájezdy do Jihoafrické republiky

Za golfem do Jihoafrické republiky

Na vyžádání

Na vyžádání

Poptávkový formulář

    Informace o ochraně osobních údajů

    Share This