top of page
Bird-Eye View Of Golf Course

GOLF - Mauricius

Flag_of_Mauritius.png

MAURICIUS

NABÍZÍME 8 DENNÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Zelený vulkanický ostrov je ráj v Indickém oceánu. Pro tento ostrov je typické tyrkysové moře, bílé pláže s jemným pískem, hory, vodopády a národní parky. Díky celoročně teplému klimatu a velmi kvalitním hřištím se Mauricius stal velmi oblíbeným cílem golfistů. Golfová hřiště většinou patří k luxusním resortům a green fee tak bývá pro hosty hotelu za zvýhodněnou cenu.
Doporučujeme resort Constance Belle Mare Plage, který jako jediný na ostrově nabídnout hned dvě osmnáckty. Zahrát byste si měli i Heritage Golf Course, v roce 2015 získal ocenění nejlepšího hřiště v Indickém oceánu. Doporučujme i náročnější ostrovní hřiště Ile Aux Cerfs nebo krásnou Anahitu.

UBYTOVÁNÍ:

Belle Mare Plage Mauritius 7 nocí a neomezené green fee *****

Poloha: Hotel se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Mauricius a nabízí pestrou paletu možností, jak strávit dovolenou. Je zasazen do překrásné tropické zahrady a leží zhruba hodinu cesty autem od nejbližšího letiště.

Vybavení: Můžete vyzkoušet celou řadu vodních sportů jako je windsurfing, kajaky, plachtění, potápění, šnorchlování, šlapadla, vodní lyžování n
ebo vodní gymnastika. Bohatá je i nabídka ostatních sportovních aktivit. Za zmínku stojí tenis, stolní tenis, minigolf, petanque, plážový volejbal, fitness, squash, sauna, aerobik, golf, jóga, parasailing, výlety do laguny/na moře, procházka po mořském dně, rybolov nebo výuka vodního lyžování, windsurfingu, katamaránů, golfu, tenisu a potápění.

Popis: Okolní pláž s b
ílým pískem je dlouhá 2 km a je chráněna korálovými útesy, které z ní dělají ideální místo pro plavání, vodní sporty nebo potápění. Na své si přijdou i milovníci golfu - k areálu hotelu patří dvě 18-ti jamková golfová hřiště o rozloze 140 hektarů.

POPIS HŘIŠTĚ:

The Legend je první hřiště svého druhu na Mauriciu. Resort byl postaven podél jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově. Každá z osmnácti jamek nese rozdílné charakteristiky. Dokonale upravené fairwaye jsou umístěny uprostřed lesa a úplně nové greeny byly postaveny tak, aby splňovaly všechny specifikace USPGA. Hřiště bylo postaveno s ohledem  na zachování původního prostředí.

The Links Go
lf je druhou osmnáctkou v resortu  Belle Mare Plage. Hřiště bylo otevřeno v listopadu 2002. Osmnáctijamkové linksové hřiště s PAR 71 a délkou 5942 metrů bylo postaveno jako důsledek úspěchu první osmnáctky.

Založeno 1994

Architekt:  Peter Allis&Hugh Baiocchi&Rodney Wright

CENY 8 DENNÍCH BALÍČKU V TERMÍNECH:

01.05. - 29.09.2023 - 23 985 Kč* 

30.09. - 31.10.2023 - 35 966 Kč*

01.11. - 04.12.2023 - 39 455 Kč*


Cena zahrnuje:

 • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Prestige

 • polopenzi

 • denně green fee na hřišti Links a Legend

 • sportovní aktivity (tenis, stolní tenis, bowling, minigolf)

 • využití driving range

 • vodní sporty (vodní lyžování, windsurfing, wakeboard, šlapadla a další)


Cena nezahrnuje:

 • pojištění léčebných výloh a storna pobytu

 • letenku a letištní transfer

Další informace:

 • balíček je platný od 1.5.2023 do 4.12.2023

 • cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj

 • sleva 30 % a 35 % je platná při rezervaci minimálně 45 dní předem

 • tee time je možný rezervovat pouze na první dva hrací dny

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page