top of page

GOLF - Kypr

Flag_of_Cyprus.png

KYPR

7 NOCÍ A 4 GREEN FEE - ATLANTICA APHRODITE HILLS *****

Hotel leží přímo na golfovém hřišti a přibližně 20 km od malebného přístavního města Paphos a 100 km od Larnaky. Mezinárodní letiště v Paphosu je vzdáleno cca 15 km od resortu.

Tento luxusní resort nabízí hostům venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén. Dále je k dispozici oceňované Spa s širokou nabídkou procedur včetně sauny, parní lázně a fitness centrum s profesionálním dohledem. Aktivně založení hosté mohou využít dva osvětlené tenisové kurty. Ve všech veřejných prostorech a na pokojích je Wi-Fi zdarma. Golfisté nejvíce ocení 18jamkové mistrovské hřiště, které se nachází přímo v resortu a patří k těm nejlepším na Kypru.

UBYTOVÁNÍ:

 

ATLANTICA APHRODITE HILLS *****

Ubytování: V hotelu se nachází celkem 290 pokojů a suite,šest z nich má bezbariérový přístup. Každý pokoj je vybaven prostornou a luxusně zařízenou koupelnou s oddělenou vanou a sprchovým koutem. Dále je zde pro komfort hostů klimatizace, minibar, trezor, satelitní televize a telefon. Wi-Fi je na pokojích zdarma.

Stravování: Hosté si mohou vybrat stravování formou snídaně, polopenze nebo dokonce all inclusive. V resortu je 7 restaurací, které nabízejí evropskou, asijskou kuchyni či rybí speciality.

POPIS HŘIŠTĚ:

PGA National Cyprus - od roku 2018 je toto hřiště prvním a jediným kyperským držitelem prestižního titulu PGA.

Nezáleží na tom, kolikrát již ho hráč odehrál, PGA National je vždy úplně novou zkoušku. I když je na Kypru dlouhodobě problém s vodou, hřiště je dobře udržované, odpaliště jsou rovná a greeny měkké. Několik jamek nabízí nádherný výhled na moře. Podél fairwayí se nacházejí vily s možností ubytování. Resort nabízí kvalitní tréninkové zázemí s možností využití služeb profesionálních trenérů. Po náročném dni na hřišti mohou golfisté relaxovat v komfortní klubovně, která poskytne prvotřídní služby.

Architekt: Cabell B. Robinson

Minthis Hills Golf Club je nejstarší golfový klub na Kypru. Byl otevřen v dubnu 1994. Leží 20 minut od města Paphos v nadmořské výšce 550 metrů. Dříve území dnešního golfového hřiště patřilo klášteru, který tu stojí dodnes. Designérem hřiště je Donald Steel, který ho nádherně začlenil do okolní krajiny, na kterou je ze všech jamek nádherný výhled. Odpaliště jsou rovná a dobře udržovaná. Fairwaye jsou lemovány alejemi ovocných stromů a vinnou révou a někdy velmi znepříjemňují dosažení greenů. Ty jsou zde ve velmi dobrém stavu, spíše rovné a poměrně rychlé. Hráčům je k dispozici klubovna, která prošla náročnou renovací a je nyní centrem celého resortu.

Architekt: Donald Steel

Elea Links Golf Club je osmnáctijamkovým hřištěm z návrhu známého Nicka Falda. Terén je mírně kopcovitý a hřiště se dá rozdělit na tři odlišné oblasti. První jamky se vinou skrz plantáže rohovníku a na několika jamkách hru zpestří vodní překážky. Ve střední sekci má hřiště lehce pouštní charakter a poslední jamky obsahují několik nečekaných skalek, které mohou při nepřesné hře ztížit přístup na green. Celá plocha hřiště je poseta olivovníky. Tato osmnáctka dokáže ocenit důkladnou strategii a velmi přesné rány. Po náročné hře mohu golfisté odpočívat v luxusní klubovně, která nabízí ten nejlepší servis.V žebříčku TOP 10 nejlepších nových hřišť za rok 2010, které sestavil server Golf.com, se umístilo na 9. místě.

 

Architekt: Nick Faldo

Secret Valley Golf Club je hřiště posazené do nádherného údolí a je obklopeno stromy a přírodními skalními útvarmi. Secret Valley je nejnavštěvovanější hřiště na ostrově Kypr, a to díky vynikající hratelnosti pro všechny golfisty. První devítka je rozložena do krásného okolí, hřiště je udržované, odpaliště rovná. I když se ostrov potýkal v posledních letech s nedostatkem vody greeny jsou měkké. Osmnáctku doplňuje dobře vybavená klubovna s Pro Shopem.

 

Architekt: Lacovos Lacovou

 

CENY 7 DENNÍCH BALÍČKU V TERMÍNECH:

01.06. - 30.06.2023 - 32 900 Kč*

01.07. - 10.09.2023 - 34 990 Kč*

11.09. - 15.10.2023 - 36 500 Kč*

16.10. - 31.10.2023 - 32 900 Kč*

01.11. - 30.11.2023 - 27 900 Kč* Sleva 10%

01.12.2023 - 31.01.2024 - 22 550 Kč* Sleva 10%


Cena zahrnuje:

 •  7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe

 •  polopenze

 •  2x green fee na hřiště PGA National (Aphrodite Hills)

 •  1x green fee na hřiště Secret Valley

 •  1x green fee na hřiště dle výběru: Elea, Minthis


Cena nezahrnuje:

 • letenku a dopravu v destinaci

 • pojištění léčebných výloh a storna

 • pobytovou taxu

Další informace:

 • cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj

 • v termínu 1.6. - 10.9.2023 je cena za balíček pouze s neomezeným golfem na hřišti PGA National

 • 24.12. příplatek za štědrovečerní večeři

 • 31.12. příplatek za novoroční gala večeři

 • sleva 10% platí pouze při potvrzení zájezdu do 30.6.2023

 • golfový balíček je platný do 31.3.2024

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page