Ostrov Palawan

Palawan je skutečnou perlou v moři filipínských ostrovů. Poměrně úzký, ale také velmi dlouhý ostrov skýtá mnoho různých možností. Většina návštěvníků tohoto ostrova se jednohlasně shoduje, že se sem při další návštěvě Filipín vrátí. Málo známý a turisticky nepolíbený jih ostrova ostře kontrastuje se severní částí El Nido jež je proslulá jako světová lokalita pro potápěče a milovníky mořského života. Ovšem ani obdivovatelé světa nad hladinou nepřijdou zkrátka, zdejší vápencové homole a útesy pokryté “zeleným kobercem” jsou doslova pastvou pro oči. Ostrovy Busuanga, Coron a další menší lokality nabízí dech beroucí dovolenou. Ve středu ostrova naleznete na jedné straně turistickou atrakci v podobě nejdelší podzemní řeky, ústící přímo do moře. Na straně druhé malebnou zátoku Honda, kde je celá řada pěkných turistických resortů.

PALAWAN

TERMÍN

23.3.2020  –  4.4.2020

Den 1 PRAHA – MANILA 

Odlet z Prahy s jedním přestupem do Manily.

Den 2  MANILA 

Přílet do Manily, odjezd do hotelu a odpočinek. Večer s chutí do víru velkoměsta.

Den 3 MANILA – PALAWAN 

Dopoledne si prohlédneme historický střed města a pak už krátkým vnitrostátním letem doletíme na ostrov Palawan, kterýžto a jeho okolí budeme prozkoumávat několik následujících dní.

Den 4 – Den 10 PALAWAN 

Pobyt v ráji všech milovníků podmořského života. Užasné šnorchlování a potápění. Užívejte naplno míst kde se nebudete moci odtrhnout od pozorování tropických ryb.

Den 11 PALAWAN – MANILA 

Odpoledne přesun do Manily nocleh.

 Den 12 MANILA – PRAHA 

Volný den. Večer odlet do Evropy.

Den 13 PRAHA 

Tento zájezd je určen všem kdo má rád ostrovní život a poznávání exotických dálek jihovýhodní Asie

Chci jet!

Ubytování

 

Dos Palmas Resort

Dos Palmas Eco Zone

Východní část ostrova je označena jako ekologická zóna Dos Palmas (DPEZ), kde se nacházejí všechny environmentální programy a zařízení resortu.

Dos Palmas Island Resort leží na samostatném ostrově v zálivu Honda Bay, údajně nejhezčího zálivu ostrova Palawan. Krásný bílý písek, krystalická voda a vzácný klid. Toto 20 hektarové letovisko s výhledem na Palawan má mnoho neporušených ekosystémů a rozmanitost prosperující přírody. K dispozici je bazén lemovaný palmami, restaurace a bar, lázně, basketbalové a tenisové kurty. V Dos Palmas, můžete si šnorchlovat, půjčít si kajak, nebo se potápět, šnorchlovat a objevovat bohatý podmořský život v okolí ostrova.

Blue Palawan Resort

Všechny plážové chaty mají výhled na moře a bílý písek přímo před pokoji. Ubytování je vybaveno klimatizací, vlastní matrací z pěnové pěny, osobním trezorem, stojanem na oblečení a posezením. Ve vlastní koupelně najdete sprchu, fén a toaletní potřeby zdarma. Na pokojích je k dispozici bezplatná balená pitná voda.

Součástí hotelu je restaurace, která nabízí výběr místních i mezinárodních jídel. Na vyžádání lze připravit také speciální dietní jídla a v baru si můžete vybrat z řady nápojů.

Sheridan Resort

 

Hotel Sheridan Beach Resort & Spa se nachází na poklidném místě u pláže Sabang ve městě Puerto Princesa. 20 minut plavby lodí od nádherného národního parku Puerto-Princesa Subterranean River.  

Ke každému z pokojů patří soukromý balkon s výhledem na bazén, do zahrady nebo na hory. Pokoje jsou prostorné a jejich součástí je klimatizace, TV s plochou obrazovkou, osobní trezor a minibar. V každém z nich najdete také vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou.

Sheridan Beach Resort & Spa je zvdálen 2 hodiny jízdy autem od letiště Puerto Princesa. Personál pro vás zajistí celou řadu aktivit včetně projížděk na čtyřkolkách, pěších túr do džungle nebo výletů na šlapadlech do mangrovů. Ve wellness centru si můžete dopřávat masáže a k dispozici je také fitness centrum nebo půjčovna vybavení pro vodní sporty. V plážové restauraci South Sea se připravují pokrmy kombinující místní a mezinárodní kuchyni i zdravá jídla z bio surovin pocházejících přímo z ekologické farmy. Relaxovat u svého oblíbeného nápoje můžete také v baru Blue, loungi ve vstupní hale nebo v baru Sip n’ Dip u bazénu.

CENA:  36.290,-Kč/osoba/ Blue Palawan

CENA:  38.690,-Kč/osoba/ Dos Palmas

CENA: 39.990,-Kč/osoba/ Sheridan

CENA ZAHRNUJE:

letenky v ekonomické třídě

ubytování

privátní transfery,

snídaně

asistenci partnerské ck v místě pobytu

pojištění CK proti úpadku.

 

CENA NEZAHRNUJE:

ostatní výlety

spropitné pro místní personál

pojištění léčebných výloh v zahraničí

 

 

Pas musí mít minimální platnost 6 měsíců od data plánovaného návratu do ČR.

 

Share This