top of page
traditional-house-interior-design.jpg

EVROPA - Řecko - Kréta

Flag_of_Greece.png

THE ROYAL BLUE RESORT AND SPA *****

Ostrov Kréta, největší ze všech řeckých ostrovů, odjakživa oslňuje svou rozmanitostí a krásou. Tento ostrov nabízí návštěvníkům úchvatné písečné pláže s křišťálově čistým mořem, které jsou ideálním místem pro relaxaci i vodní sporty. Vnitrozemí Kréty skrývá dramatické horské soutěsky, tradiční vesnice a hluboké údolí pokryté olivovými háji a vinicemi. Historie se zde snoubí s přítomností na každém kroku - od starověkých Minojských paláců po byzantské kostely a benátské pevnosti. Krétská kuchyně, bohatá na čerstvé suroviny, představuje další lákadlo pro návštěvníky. Kréta je ideálním místem jak pro ty,  kteří tráví dovolenou aktivně, tak pro milovníky klidu a relaxace.

THE ROYAL BLUE RESORT AND SPA *****

Klidné exkluzivní letovisko se soukromou zátokou se rozkládá na malebném pobřeží s nádherným panoramatických výhledem na azurové moře. Hosté zde mohou využít řadu vysoce kvalitních služeb a pokoje, apartmány a vily jsou zařízeny ve velmi elegantním a moderním stylu, s důrazem na pohodlí a soukromí. Resort také nabízí různé aktivní zážitky, vodní sporty nebo výlety za historií či přírodou Kréty. Nachází se na severu Kréty, nedaleko okouzlujícího přístavního městečka Rethymno, letiště v Heraklionu je vzdálené cca 1 hodinu jízdy. 

VYBAVENÍ: wellness Pure senses spa and fitness center s nabídkou exklusivních kosmetických a tělových procedur, solná jeskyně, sauny, krytý bazén, kadeřnictví, business centrum, knihovna, mini market, butik, klenotnictví, půjčovna aut

PLÁŽ: soukromá zátoka s písečnou pláží, lehátky, slunečníky a plážovým servisem

ZÁBAVA A SPORT: fitness centrum, venkovní spinning, dva tenisové kurty, certifikované potápěčské centrum v nedalekém Panormu. Pro děti je k dispozici brouzdaliště, dětský koutek, animační programy a hlídání. 

STRAVOVÁNÍ: snídaně formou bufetu, možnost  polopenze nebo plné penze.  Hlavní restaurace Symposium nabízí snídaně i večeře formou bufetu, a la carte gourmet restaurace Asteriass je k dispozici vybrané dny na večeře, stejně tak a la carte restaurace Elia s nabídkou středozemní kuchyně, restaurace u bazénu Alati má denní nabídku denně čerstvých ryb a je možné ji využít na obědy a v průběhu dne. V hotelu jsou 3 bary: u bazénu, na pláži a lobby bar Elixir. 

VYBAVENÍ POKOJŮ: luxusní pokoje, suity a vily, některé s možností privátního bazénu s výhledem do zahrady nebo na moře jsou zařízené v elegantních tónech. K dispozici je TV s plochou obrazovkou, prostorná koupelna, wifi, klimatizace, minibar na vyžádání, sejf, sada k přípravě kávy a čaje, Nespresso kávovar, sada na žehlení, vysoušeč vlasů, váha, župan a pantofle. 

CENA: od *26.290 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji garden view

  • snídaně

  • leteckou dopravu Praha - Heraklion - Praha 

  • transfer letiště - hotel - letiště


Cena nezahrnuje:

  • pojištění léčebných výloh

  • příplatek za polopenzi 5.500 Kč/osoba/týden

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page