top of page
traditional-house-interior-design.jpg

EVROPA - Řecko-Kréta

Flag_of_Greece.png

NUMO IRAPETRA BEACH RESORT *****

Ostrov Kréta, největší ze všech řeckých ostrovů, odjakživa oslňuje svou rozmanitostí a krásou. Tento ostrov nabízí návštěvníkům úchvatné písečné pláže s křišťálově čistým mořem, které jsou ideálním místem pro relaxaci i vodní sporty. Vnitrozemí Kréty skrývá dramatické horské soutěsky, tradiční vesnice a hluboké údolí pokryté olivovými háji a vinicemi. Historie se zde snoubí s přítomností na každém kroku - od starověkých Minojských paláců po byzantské kostely a benátské pevnosti. Krétská kuchyně, bohatá na čerstvé suroviny, představuje další lákadlo pro návštěvníky. Kréta je ideálním místem jak pro ty,  kteří tráví dovolenou aktivně, tak pro milovníky klidu a relaxace.

NUMO IRAPETRA BACH RESORT ***** adults only

Luxusní resort pouze pro dospělé představuje Ierapetru, méně navštěvovanou část jižní Kréty, moderní optikou. Unikátní místo, kde osobitý design klade důraz na zemité barvy a harmonii s přírodním okolím, je obklopené věčně zelenými zahradami a horami a pyšní se svou idylickou polohou u Libyjského moře. Letiště v Heraklionu je vzdálené cca 1,5 hodiny jízdy.

VYBAVENÍ: 2 restaurace, 3 bary, kavárna, bazén, tenisové kurty, spa centrum, fitness centrum, půjčovna kol, concierge, parkoviště

PLÁŽ: tmavá písečná s oblázky přímo u hotelu se slunečníky a lehátky, 

ZÁBAVA A SPORT: tenisové kurty a vybavení pro plážový volejbal jsou k dispozici pro hosty, kteří preferují aktivnější druhy odpočinku. Fitness centrum je plně vybavené pro udržení kondice i na dovolené. Potápěčské centrum a vodní sporty na pláži.

STRAVOVÁNÍ: snídaně nebo polopenze

Hotel se pyšní špičkovými gastronomickými zařízeními, které nabízí širokou paletu kulinářských stylů: hlavní restaurace  podává mezinárodní bufetové snídaně a večeře, kde si hosté mohou pochutnat na čerstvých místních i mezinárodních pokrmech ovlivněné perskými i asijskými tóny. K obědu je v restauraci nabídka a la carte. A la carte restaurace Menoa nabízí mořské plody i krétské speciality, připravené z čerstvých lokálních surovin. Plážový bar a snack bar u bazénu poskytují lehké občerstvení a osvěžující nápoje během dne. Večer si užijete s koktejlem v ruce ve stylovém baru Sundown Bites and Spirits. K dispozici je také kavárna s malým obchodem a lobby bar.

VYBAVENÍ POKOJŮ: Pokoje jsou navrženy s důrazem na moderní design a komfort:

Standardní pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, minibarem, sejfem a Wi-Fi. Každý pokoj má soukromý balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo hotelové zahrady.

Suite poskytují více prostoru a luxusu, včetně obývacího pokoje a rozšířeného výběru zábavy.

Exkluzivní suite mají jacuzzi, větší soukromé terasy a personalizované služby.

CENA: od *24.990 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Aterré Retreat s balkónem 

  • snídaně

  • leteckou dopravu Praha - Heraklion - Praha 

  • soukromý transfer letiště - hotel - letiště


Cena nezahrnuje:

  • příplatek za polopenzi 5.100 Kč/osoba/týden

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page