top of page
Image by Ishan @seefromthesky

ASIE - Maledivy

Flag_of_Maldives.png

KURUMBA MALDIVES *****  ​

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

KURUMBA MALDIVES *****  ​

Luxusní resort nejvyšší úrovně se rozkládá na 48 akrovém ostrově na jižním okraji North Male Atolu, pouhé 3 km od letiště. Transfer rychlolodí z letiště na ostrov trvá cca 15 minut. Je prvním turistickým resortem na Maledivách. Ostrov je poměrně rozlehlý s pečlivě upravenými plážemi a zahradami.Kurumba je větší resort a nabízí perfektní zázemí i pro sportovně založené klienty, díky korálovému útesu u atolu je zde perfektní místo pro potápění a šnorchlování.

VYBAVENÍ: recepce, 9 restaurací s místní i mezinárodní kuchyní, 3 bary, kavárna, bazén, dětský klub, dětské hřiště, herna, hlídání dětí na vyžádání, obchůdek se suvenýry, boutique, lázně, masáže, lékař na telefonu, konferenční vybavení.

ZÁBAVA A SPORT: animační programy, posilovna, tenis, plážový volejbal, šnorchlování, vodní sporty na pláži: windsurfing, katamarán, kanoe, plachtění, šnorchlování, potápění, parasailing, banán, vodní lyžování.

STRAVOVÁNÍ: polopenze/All Inclusive
 

VYBAVENÍ POKOJŮ: klimatizace, stropní ventilátor,  koupelna  se  sprchovým  koutem, vanou  a  WC,  vysoušeč  vlasů,  mini  bar,  trezor,  televize se satelitními programy, telefon s mezinárodní předvolbou, varná konvice (káva / čaj). Wi-fi ve všech pokojích a vilách.

CENA: od *30.990 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

  • asistenci místní CK

  • transfery letiště - hotel - letiště


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 16.500 Kč)

  • fakultativní výlety

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page