top of page
Image by Jennvmy_

ASIE - Maledivy 

Flag_of_Maldives.png

DHIGALI MALDIVES *****

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

DHIGALI MALDIVES *****

​Krásný zelený ostrov resortu Dhigali se nachází v bohatém atolu Raa. Jeho pobřeží z velké části obklopují úchvatné korálové útesy plné pestrobarevných ryb. Díky své velké rozloze zde naleznete dostatek soukromí a pestrou nabídku služeb. Ve středu ostrova, uprostřed svěžího lesa, naleznete mírumilovné wellness, ve kterém si budete moci dopřát blahodárné ozdravné a uvolňující procedury. Hned v několika restauracích si pochutnáte na gourmet pokrmech a užijete si krásné výhledy ať už na zapadající slunce nad horizontem moře nebo příjemný šumot okolních palem.Transfer z Male 45 minut hydroplánem nebo 35 minut vnitrostátním letem + 55 minut rychlou lodí.

 

VYBAVENÍ: recepce, 4 restaurace,  2 bary,  pizzerie,  kavárna,  bazén,  butik,  dětský klub,  kino  pod  hvězdami,  centrum vodních  sportů, exkurze  a  výlety (poznávání  ostrovů, rybaření, výlety za delfíny a další), lékař na ostrově, prádelna. Wi-fi po ostrově zdarma.

ZÁBAVA A SPORT: Spa, fitness centrum, lekce yogy a vodní sporty (katamarán, lekce plachtění, vodní lyže, windsurfing, šnorchlování, potápení), dětský klub.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive
 

VYBAVENÍ POKOJŮ: klimatizace, stropní ventilátor, v plážových  kategoriích venkovní  koupelna  se  sprchou  (v kategoriích plážová vila a vyšší se nachází sprcha + vana), vysoušeč  vlasů, LCD satelitní  televize, telefon  s mezinárodní  předvolbou, mini  bar, trezor, přístroj pro přípravu kávy a čaje (Nespresso v kategoriích plážová vila s bazénem a výše). Wi-fi zdarma.

CENA: od *71.990 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • all inclusive

  • asistenci místní CK

  • transfery letiště - hotel - letiště


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 16.500 Kč)

  • fakultativní výlety

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page