top of page
Image by Ishan @seefromthesky

ASIE - Maledivy

Flag_of_Maldives.png

VELASSARU MALDIVES *****    

Maledivy, to je spousta malých atolů nabízejících skvělé zázemí k nerušenému odpočinku, kde je každý pánem svého času. Nezáleží na tom, zda se po probuzení rozhodnete strávit den na vlastní pláži, pod hladinou oceánu mezi hejny ryb, nebo v pohodlí své vily.

VELASSARU MALDIVES *****    

Resort si pro bílé pláže, moderní design vil a vynikající gastronomii oblíbily především páry. Průzračná voda u břehů ostrova láká nejen k relaxaci, ale také šnorchlování a poznávání podmořského života, pro který jsou Maledivy vyhlášené.  Resort Velassaru Maldives (ex. Laguna Maldives) se nachází v Jižním Malé Atollu. Resort je vzdálen od letiště 12 km což je asi 30 minut lodí.

 

VYBAVENÍ: recepce, 5 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, bazén, dětský bazén, pokojový servis, lázně, sauna, masáže, prádelna, směnára, Wi-Fi v areálu resortu, obchod se suvenýry.

ZÁBAVA A SPORT: animační programy, posilovna, joga 3 x týdně, tenis, vodní sporty na pláži, windsurfing, kanoe, šnorchlování, potápění, rybaření.

STRAVOVÁNÍ: polopenze/All Inclusive
 

VYBAVENÍ POKOJŮ: klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, DVD přehrávač, vířivka, minibar, trezor, telefon, čajový servis, trezor, terasa.

CENA: od *39.990,-Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • transfery letiště - hotel - letiště

  • asistenci místní CK

  • 7x ubytování se snídaní, polopenzí nebo All Inclusive


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 16.500,-Kč)

  • fakultativní výlety

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page