top of page
Image by Ishan @seefromthesky

ASIE - Maledivy

Flag_of_Maldives.png

ATMOSPHERE KANIFUSHI 5*

Maledivy jsou synonymem pro tropický ráj, kde azurové vody Indického oceánu obklopují nekonečné bílé písečné pláže a korálové atoly. Toto exotické souostroví se skládá z více než tisíce ostrovů rozptýlených do 26 hlavních atolů, které poskytují ideální útočiště pro odpočinek, relaxaci a dobrodružství. Můžete zde prozkoumávat podvodní svět plný živého korálového útesu, pestrobarevných ryb a podvodních jeskyní při šnorchlování nebo potápění. Maledivy jsou také známe luxusními rezorty a vilami nad vodou, které nabízejí nezapomenutelný výhled na oceán a příležitost vychutnat si soukromí a klid. Ať už hledáte romantickou dovolenou nebo únik před každodenním shonem, Maledivy nabízejí dokonalý mix unikátní krásy a klidu.

ATHMOSPHERE KANIFUSHI*****    

Oblíbený resort se nachází jen 40 min letu hydroplánem od mezinárodního letiště Male na atolu Lhaviyani. Asi 2 km dlouhý ostrov se pyšní nádhernými bílými plážemi na jedné straně a otevřeným pohledem na Indický oceán na straně druhé. Centrem ostrova je hlavní budova s velkým panoramatickým bazénem na úrovni moře. Interiéry se vyznačují moderními maledivskými vlivy a všechny vily, jak vodní, tak plážové, mají výhled na křišťálově čisté vody, pod nimiž čeká na objevení kouzelný svět korálových útesů. U hotelového mola, pod kterým se ukrývají korály, se můžou ponořit do barevného podvodního světa i méně zkušení plavci nebo děti. Dvakrát denně vás za podmořskými i zážitky vezme loď na vzdálenější korálové útesy. Na těchto výletech můžete vidět delfíny, želvy, rejnoky, manty i malé žraloky.

VYBAVENÍ: recepce, 2 bazény, dětský bazén, bufetová restaurace, 4 à la carte restaurace, 3 bary, posilovna, tenisový kurt, padel kurt, dětský klub, SPA, centrum vodních sportů, potápěčské centrum

ZÁBAVA A SPORT: : vodní sporty: windsur board, katamaran, kanore, stand-up paddle board, water ski, jetski, banana tube, speedboat, wakeboard, parasail, šnochrlování, potápění ( PADI centrum) dětský klub, půjčovna kol, fitness, Spa centrum Akiri Spa, tenisové kurty, výlety lodí

STRAVOVÁNÍ: : all inclusive v pěti restauracích nacházejících se v různých částech ostrova.  The Spice hlavní restaurace stylem bufetu, s nabídkou mezinárodní i lokální kuchyně, Just Veg  originální vegetariánská restaurace první tohoto typu na Maledivách, The Pier Six luxusní restaurace nad mořskou hladinou se specializuje na ryby a mořské plody, Ceylon Bliss s nabídkou street food ze Srí Lanky a  The Sunset a Teppanyaki Grill, dále 3 bary s širokou nabídkou nápojů a lehkého občerstvení.

VYBAVENÍ POKOJŮ: 132 soukromých vil různých typů, vodních i na pláži, s bazénem nebo bez bazénu. Součástí každého pokoje je manželská postel velikostí queen, denní válenda, vířivá vana, venkovní terasa, klimatizace, fén na vlasy, sada na přípravu čaje a kávy, sejf, wifi, DVD přehrávač, TV se satelitní připojením, IPod Dock systém.

CENA: od *104.990 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkové vile sunset beach

  • all inclusive "Kanifushi plan"

  • 45 min. masáž v Akiri Spa

  • obousměrný transfer hydroplánem z letiště v Malé


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 16.500 Kč)

  • fakultativní výlety

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page