top of page
Image by Emely Marchena

AMERIKA - Dominikánská republika

Flag_of_the_Dominican_Republic.png

RIU BAMBU *****

Oblíbený hotelový resort se nachází v krásném prostředí letoviska Punta Cana, 30km od letiště. Ubytování je ve dvoupatrových budovách umístěných v krásné, tropické zahradě. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

RIU BAMBU*****

VYBAVENÍ: hotelovém resortu se nachází 3 bazény, 1 dětský bazén, sluneční terasa, sauna, jacuzzi, posilovna, wellnes s masážemi. 5 restaurací, 4 bary, připojení na internet a dětský klub. Wifi připojení v areálu hotelu, každý den 90 minut připojení v lobby zdarma.

PLÁŽ: hotel leží přímo na krásné dlouhé pláži s bílým jemným pískem.

ZÁBAVA A SPORT: 4 tenisové kurty, vodní pólo, volejbal. 18-ti jamkové hřiště nedaleko hotelu – za poplatek, zdarma bezmotorové vodní sporty – windsurfing, plachtění, kajaky, šnorchlování. V ceně jedna lekce potápění v hotelovém bazénu. Večerní živá hudba, diskotéka. V areálu  RIU hotelů se nachází Aqua park, do kterého mají hoteloví hosté vstup zdarma. 

STRAVOVÁNÍ: All inclusive 24 hodin denně. Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, během dne občerstvení ve snack baru, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.. Možnost stravování v několika specializovaných restauracích a la carte.

VYBAVENÍ POKOJŮ: kalkulované jsou dva typy pokojů, standardní dvoulůžkový pokoj a rodinný pokoj (1 místnost) pro 2 dospělé osoby a 2 děti, vybavení: koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, wifi za poplatek, satelitní TV, klimatizace, minibar, rádio, trezor, žehlička a žehlící prkno, balkon nebo terasa.

CENA: od *21.900 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • transfery letiště - hotel a zpět

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • all inclusive

  • asistenci partnerské CK 


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca 23.000 Kč)

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page