top of page
Image by Sebastien

Seychely - Constance Ephelia

Seychely vlajka.jpg

CONSTANCE EPHELIA RESORT *****

Seychely: dovolená s příchutí luxusu v Indickém oceánu. Seychely, 115 malých ostrovů a atolů v poloze kdesi na úrovni Keni a Tanzanie, patří k nejvyhlášenějším prázdninovým destinacím na světě. A to nejen díky svým nádherným plážím s bílým pískem, tyrkysovému moři, vynikající exotické kuchyni a stabilně slunečnému počasí, ale také pro své neotřelé přírodní krásy a turistické zajímavosti. Seychely vás svými půvaby naprosto omámí.

CONSTANCE EPHELIA RESORT *****

 

Ephelia Resort je situovaný v nedotčené oblasti západního pobřeží Mahé. Má exkluzivní umístění u mořského národního parku Port Launay. Celý komplex se rozprostírá podél dvou nádherných pláží s jemným bílým pískem. Na klidnější jižní je mělké moře, zatímco severní je lepší na plavání. K dispozici jsou rovněž čtyři bazény s lehátky. Hotel se snaží být ohleduplný k přírodě. Je postavený na obrovském pozemku 120 hektarů, uprostřed se nachází les z mangrovníků s bujnou tropickou vegetací.

 

VYBAVENÍ: vstupní hala, recepce, 5 bazénů, konferenční místnosti, helipad, ATM bankomat, čistírna, půjčovna aut, WiFi. V resortu Constance Ephelia se nachází 5 barů a 5 restaurací. Každá má svůj vlastní koncept a elegantní design. Resort vychází vstříc také dětem, a proto nabízí pestrá menu pro všechny věkové kategorie. V hotelových barech na vás čeká pestrá nabídka lahodných a osvěžujících koktejlů, které si můžete dopřávat nejen během večerních hudebních představení.

 

PLÁŽ: přímo u hotelu se nachází 2 písečné pláže. Jižní pláž klidnější s mělkým mořem – doporučujeme pro rodiny s dětmi.

ZÁBAVA S SPORT: 4 tenisové kurty, squash, fitness centrum, nemotorizované vodní sporty (catamaran, windsurfing, kayaking, šnorchlování). Za poplatek chytání ryb, potápění, lekce yogy, vypůjčení kol a horolezecká stěna. Spa centrum o ploše 5000 m2 nabízející masáže, procedury, saunu, jacuzzi, kadeřnici a samostatný pavilon yogy. Pro děti je k dispozici dětský klub s bohatým programem. Součástí resortu je želví farma.

STRAVOVÁNÍ: formou bufetové polopenze, za příplatek plná penze. Snídaně jsou podávány v bufetové restauraci Corossol a také v à la carte restauraci Seselwa. Dále mohou hosté využít služeb restaurací Adam & Eve, Cyann a Helios.

VYBAVENÍ POKOJŮ: Junior Suite s manželskou postelí má koupelnu (vana, sprcha, samostatné WC, vysoušeč vlasů) a terasu/balkon. Mezi vybavení pokoje patří klimatizace, stropní ventilátor, LCD TV, telefon, minibar, trezor a WiFi zdarma. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělé osoby a dítě do 13 let. Za příplatek možnost pokojů Senior Suite, kde je možné ubytovat až 3 dospělé osoby. K dispozici jsou též vilky s jednou, dvěma či třemi ložnicemi.

CENA: od *46.100 Kč/osoba

(leden - duben, ostatní na vyžádání)


Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • polopenzi

  • transfery letiště - hotel - letiště

  • asistenci místního partnera


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 21.000 Kč)

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page