top of page
Mar6.jpg

AFRIKA - Namibie

Flag_of_Namibia.png

MARULA CONSERVATION PARK NAMIBIE

Objevte novou dimenzi dovolené v místě, kde se můžete odpojit od všeho, co vám překáží, a znovu se spojit sami se sebou. Namibie je vzácný klenot na africkém kontinentu ztělesňující hodnoty harmonie a rovnováhy. Jeho přírodní krásy a příjemné klima nabízejí útočiště, klid a nové poznání.

MARULA CONSERVATION PARK NAMIBIE

​Resort se nachází v Namibii, v regionu Khomas. Resortu patří největší přírodní park v oblasti s rozlohou až 55 000 hektarů. Park je propletený 1500 km cest. V rozmanité krajině žije na 114 druhů savců včetně slonů, lvů, nosorožců a hrochů, plus 340 druhů ptáků.

 

VYBAVENÍ: perfektní místo pro každého, kdo hledá dobrodružství v divočině a zároveň nesleví z vysokých nároků na ubytování. Na území parku Marula Conservation Park se nacházejí čtyři druhy ubytování. Marula Palace je soukromý areál s bazénem, SPA, posilovnou, fotbalovým hřištěm a osmi apartmány. Marula Rhino Lodge má k dispozici pět pokojů, Marula Giraffe Lodge šest  a Marula Otjimukona Lodge tři.

ZÁBAVA A SPORT: velká pozornost se věnuje pohodlí, vhodnosti konceptu programu i (nejen) malých dětí. Aby se podpořilo spojení, objevování a oživení rodinných vazeb narušených moderním životem, nabízí resort rodinné safari v Marule. Výlety jsou navrženy tak, aby byly bezpečné, zábavné, vzdělávací a vytvořily společné vzpomínky pro celou rodinu. Pro relaxaci v parku je určen bazén, spa a využít můžete i služeb posilovny, tenisový kurt.

STRAVOVÁNÍ:  kuchyně je rozmanitá a přizpůsobivá preferencím hostů. Kuchaři používají produkty vypěstované v ekologických zahradách rezervace a dokážou vyhovět jakýmkoli dietním omezením.
 

VYBAVENÍ POKOJŮ: pohodlné a luxusní ubytování v srdci nedotčeného národního parku je pečlivě navrženo tak, aby poskytovalo pohodlné a klidné prostředí s prostornými pokoji, luxusními postelemi a veškerým vybavením, které potřebujete, abyste se cítili jako doma.

CENA: 

01.08.23 – 31.03.24, další termíny na vyžádání
*cena za noc a pokoj

Marula Giraffe, Garden View:  36.000,-Kč (2 osoby)

Marula Rhino, VIP Bungalow:   36.000,-Kč (2 osoby)

Otjimukona, Entire Lodge:       57.600,-Kč (5 osob)

*další typy pokojů na vyžádání


Cena zahrnuje:

 • transfer z letiště a na letiště

 • osobní manažer

 • snídaně, obědy a večeře připravované osobním kuchařem (včetně nealkoholických nápojů, piva a místního vína)

 • využívání společných prostor a přístup k zařízení

 • neomezené safari v čase, který potřebujete

 • využívání společných prostor a přístup k zařízení

 • výlety do odlehlých malebných částí parku (pozorování západu a východu slunce)

 • grilování, pikniky a večeře v areálu parku


Cena nezahrnuje:

 • letenku z Prahy

 • pojištění léčebných výloh

 • víza

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page