top of page
Image by Guillaume Baudusseau

AFRIKA - Mauricius

Flag_of_Mauritius.png

BEACHCOMBER CANONNIER GOLF RESORT & SPA ****

Mauritius, malý ostrov s velkým bohatstvím, je často nazýván perlou lndického oceánu, pyšní se bělostnými plážemi a křišťálovým oceánem, ale zároveň  i bohatou místní kulturou a přírodou. Svou pohostinností a vysokou urovní služeb je ideální jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak jej ocení i rodiny s dětmi, či golfisté.

Relax na poklidných plážích si můžete zpestřit výlety do přírody a místních narodních parků, čajových plantážích, hlavního města Port Louis, památek a dalších zajímavých míst. Celoročně nabízí i velmi dobré golfové podmínky a na výběr je zde několik golfových hřišť pro začátečníky i profesionály.

BEACHCOMBER CANONNIER GOLF RESORT & SPA****

Oblíbený nově rekonstruovaný hotelový komplex s 284 pokoji se nachází v severozápadním cípu ostrova Mauritius, nedaleko Grand Baie; vzdálenost 75 km od letiště a 25 km od hlavního města Port Louis.

VYBAVENÍ: 2 restaurace, 2 bary, velký bazén, dětský klub, rozsáhlá tropická zahrada, turistické centrum.

PLÁŽ: s jemným bílým pískem přímo u hotelu.

ZÁBAVA S SPORT: 3 tenisové kurty, volejbal, stolní tenis, centrum vodních sportů (zdarma vodní lyžování, windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, výlety lodí se skleněným dnem, šnorchlování), zdarma sportovní aktivity (tenis, stolní tenis, volejbal), disko, zábavní večerní programy pro hotelové hosty.

STRAVOVÁNÍ: pobyt s polopenzí, snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu nebo formou bufetu. Za příplatek je možný pobyt s All Inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10.00-24.00 hodin.
 

VYBAVENÍ POKOJŮ: koupelna s WC, fén, klimatizace, telefon, rádio, minibar, trezor, kávovar, balkón nebo terasa.

CENA: od *55.990,-Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • transfery letiště - hotel - letiště

  • asistenci místní CK

  • 7x ubytování s polopenzí nebo All Inclusive


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 21.000,-Kč)

  • fakultativní výlety

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page