top of page
Image by Guillaume Baudusseau

AFRIKA - Mauricius

Flag_of_Mauritius.png

CONSTANCE PRINCE MAURICE *****

Mauritius, malý ostrov s velkým bohatstvím, je často nazýván perlou lndického oceánu, pyšní se bělostnými plážemi a křišťálovým oceánem, ale zároveň  i bohatou místní kulturou a přírodou. Svou pohostinností a vysokou urovní služeb je ideální jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak jej ocení i rodiny s dětmi, či golfisté.

Relax na poklidných plážích si můžete zpestřit výlety do přírody a místních narodních parků, čajových plantážích, hlavního města Port Louis, památek a dalších zajímavých míst. Celoročně nabízí i velmi dobré golfové podmínky a na výběr je zde několik golfových hřišť pro začátečníky i profesionály.

CONSTANCE PRINCE MAURICE*****

Hotel Prince Maurice se ukrývá na klidném poloostrově, přímo u krásné pláže s výhledem do zeleně. Je jako stvořený pro romantické líbánky, ale i pro rodiny s dětmi, které si ke svému pobytu mohou vybrat jednu z prostorných vil a suit. Hotel se nachází na unikátním místě na východním pobřeží, v oblíbené oblasti Belle Mare. Řadí se mezi hotely řetězce Constance, který je proslulý jak vynikajícími službami, tak prvotřídní gastronomií.

VYBAVENÍ: vstupní hala s recepcí, 88 pokojů (suity a vily), restaurace a la Carte, 3 bary, vinný sklep,  Wi-Fi zdarma, 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma), knihovna, obchody.

PLÁŽ: krásná písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

ZÁBAVA S SPORT: vstup do sauny, 1x masáž během pobytu zdarma, tenisové kurty, možnost vypůjčení kol, vybrané nemotorizované vodní sporty (vodní lyžování, šnorchlování, windsurfing, kajaky, kitesurging). Za poplatek rybaření, paddle board, potápění. Golfové hřiště „Legend“ a „Links“ v blízkosti hotelu (zajištěna doprava zdarma).

STRAVOVÁNÍ: snídaně v bufetové restauraci L’Archipel. Za příplatek možnost polopenze, která zahrnuje také večeři formou 3chodového menu v jedné ze 3 hotelových restaurací. Dále 3 bary a vinný sklep o rozloze 175 m2, případně All Inclusive.

VYBAVENÍ POKOJŮ: pokoj Junior Suite má koupelnu (vana, sprcha, samostatné WC, vysoušeč vlasů) a venkovní terasu vybavenou posezením. Pokoj je vybaven klimatizací, TV, trezorem, telefonem, Apple Mac mini, setem pro přípravu kávy a čaje, 1x denně doplňovaným minibarem a WiFi zdarma. Maximální obsazenost jsou 3 osoby.

CENA: od *59.900 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

  • asistenci místní CK

  • leteckou přepravu Praha - Mauritius - Praha

  • transfer letiště - hotel - letiště


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 21.000 Kč)

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page