top of page
Image by Guillaume Baudusseau

AFRIKA - Mauricius

Flag_of_Mauritius.png

C MAURICE ****

Mauritius, malý ostrov s velkým bohatstvím, je často nazýván perlou lndického oceánu, pyšní se bělostnými plážemi a křišťálovým oceánem, ale zároveň  i bohatou místní kulturou a přírodou. Svou pohostinností a vysokou urovní služeb je ideální jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak jej ocení i rodiny s dětmi, či golfisté.

Relax na poklidných plážích si můžete zpestřit výlety do přírody a místních narodních parků, čajových plantážích, hlavního města Port Louis, památek a dalších zajímavých míst. Celoročně nabízí i velmi dobré golfové podmínky a na výběr je zde několik golfových hřišť pro začátečníky i profesionály.

C MAURICE****

Resort patří pod prestižní značku Constance, která je samo o sobě záruka perfektního servisu, příjemného prostředí a hlavně výborného jídla a vína. Je vhodný pro cestovatele hledající pohodový resort a hlavně klid u krásné pláže. Velmi dobrý poměr kvality a ceny. 

VYBAVENÍ: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace Wok ´n roll (nutná rezervace), plážové bistro, bar, snack bar, vinárna, Wi-Fi v celém areálu zdarma. K dalšímu vybavení hotelu patří 3 venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma) a za poplatek čistírna, fotograf, hlídání dětí.

PLÁŽ: bílá písečná pláž vybavená slunečníky a lehátky se nachází přímo u hotelu.

ZÁBAVA S SPORT: fitness (lekce s trenérem za poplatek), plážový volejbal, tenis, vybrané vodní sporty (šnorchlování, paddle board, kayaking, windsurfing). Za poplatek: SPA centrum, kite-surfing, joga, hlídaní pro děti. V blízkosti hotelu se nacházejí 2 golfová hřiště.

STRAVOVÁNÍ: All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem, odpolední svačina.

VYBAVENÍ POKOJŮ: pokoje prestige jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem, trezorem, setem pro přípravu kávy a časy a WiFi (zdarma), vlastním sociálním zařízením (samostatná toaleta, sprcha, vysoušeč vlasů) a balkonem nebo terasou s venkovním posezením.

CENA: od *44.100 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • all inclusive

  • asistenci místní CK

  • leteckou přepravu Praha - Mauritius - Praha

  • transfer letiště - hotel - letiště


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 21.000 Kč)

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page