top of page
Image by Guillaume Baudusseau

AFRIKA - Mauricius

Vlajka Mauricius

BEACHCOMBER CANONNIER GOLF RESORT & SPA ****

Mauritius, malý ostrov s velkým bohatstvím, je často nazýván perlou lndického oceánu, pyšní se bělostnými plážemi a křišťálovým oceánem, ale zároveň  i bohatou místní kulturou a přírodou. Svou pohostinností a vysokou urovní služeb je ideální jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak jej ocení i rodiny s dětmi, či golfisté.

Relax na poklidných plážích si můžete zpestřit výlety do přírody a místních narodních parků, čajových plantážích, hlavního města Port Louis, památek a dalších zajímavých míst. Celoročně nabízí i velmi dobré golfové podmínky a na výběr je zde několik golfových hřišť pro začátečníky i profesionály.

BEACHCOMBER CANONNIER GOLF RESORT & SPA****

Oblíbený nově rekonstruovaný hotelový komplex s 284 pokoji se nachází v severozápadním cípu ostrova Mauritius, nedaleko oblíbené Grand Baie. Rozprostírá se v obrovské zahradě se zbytky původního opevnění a je obklopen třemi plážemi. Hotel je mimořádně vhodný pro rodiny s dětmi, ale je oblíbený i páry na svatební cestě. Golfisté mohou využít nové a vysoce hodnocené hřiště nedaleko hotelu Mont Choisy. Vzdálenost hotelu je 75 km od letiště a 25 km od hlavního města Port Louis.

VYBAVENÍ: 3 restaurace, 2 bary, velký bazén, dětský klub, rozsáhlá tropická zahrada, turistické centrum.

PLÁŽ: s jemným bílým pískem přímo u hotelu.

ZÁBAVA S SPORT: 3 tenisové kurty, volejbal, stolní tenis, centrum vodních sportů (zdarma vodní lyžování, windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, výlety lodí se skleněným dnem, šnorchlování), zdarma sportovní aktivity (tenis, stolní tenis, volejbal), disko, zábavní večerní programy pro hotelové hosty.

STRAVOVÁNÍ: pobyt s polopenzí, snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu nebo formou bufetu. Za příplatek je možný pobyt s All Inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10.00-24.00 hodin.
 

VYBAVENÍ POKOJŮ: koupelna s WC, fén, klimatizace, telefon, rádio, minibar, trezor, kávovar, balkón nebo terasa.

CENA: od *55.990 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • polopenzi

  • asistenci místní CK

  • transfery letiště - hotel - letiště


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 21.000 Kč)

  • fakultativní výlety

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page