top of page
Image by Guillaume Baudusseau

AFRIKA - Mauricius

Flag_of_Mauritius.png

ANAHITA GOLF & SPA RESORT *****

Mauritius, malý ostrov s velkým bohatstvím, je často nazýván perlou lndického oceánu, pyšní se bělostnými plážemi a křišťálovým oceánem, ale zároveň  i bohatou místní kulturou a přírodou. Svou pohostinností a vysokou urovní služeb je ideální jak pro romantickou dovolenou ve dvou, tak jej ocení i rodiny s dětmi, či golfisté.

Relax na poklidných plážích si můžete zpestřit výlety do přírody a místních narodních parků, čajových plantážích, hlavního města Port Louis, památek a dalších zajímavých míst. Celoročně nabízí i velmi dobré golfové podmínky a na výběr je zde několik golfových hřišť pro začátečníky i profesionály.

ANAHITA GOLF & SPA RESORT *****

Hotel Anahita Golf & Spa Resort se nachází na východní pobřeží Ostrova Mauritius, naproti ostrůvku Ile Aux Cerf. Hotel obklopuje krásná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel je vzdálený od letiště cca 30 minut jízdy. ​

VYBAVENÍ: tento 2podlažní hotel, naposledy částečně zrenovovaný v roce 2016, má 94 pokojů. V hotelu se nachází recepce (přihlášení je možné od 02:00 hodin, odhlášení do 12:00 hodin), lobby, klimatizace, sejf (zdarma), kadeřnictví, kiosek, další obchody, parkoviště (zdarma) a směnárna. O blaho hostů se starají 4 restaurace. Novomanželům nabízí hotel obzvláště romatickou polohu a výhled a také speciální pokrmy v restauraci. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s celkem 40 sedadly a připojením k internetu. Úklid pokojů, pokojový servis a concierge služba jsou zdarma. Služba praní prádla, služba žehlení prádla a zdravotní služba jsou za poplatek.

PLÁŽ: písčitá pláž přímo před hotelem.

​ZÁBAVA S SPORT: dvě 18-ti jamkové golfové hřiště projektované Erniem Elsem a Bernhardem Langerem, sportovní a volnočasová nabídka: plážový volejbal, pilates, volejbal, fitness, jóga, tenis (případně za poplatek), aerobik a stolní tenis (případně za poplatek). Na pláži jsou nabízeny vodní sporty jako např. vodní lyže a motorová loď (částečně od místních poskytovatelů). Půjčovna kol, místnost na kola (zdarma) a organizované výlety na kolech (za poplatek). Nabídka wellness: lázeňská oblast a masáže za poplatek. Zábava pro dospělé: večerní show a živá hudba. Hřiště. Hlídání dětí: animační program pro děti od 3 - 12 let, miniklub pro děti od 3 - 12 let a babysitting (za poplatek).

​STRAVOVÁNÍ: snídaně (07:30 - 10:00 hod.) formou bufetu. Polopenze: včetně snídaně a večeře (také dětské menu). Plná penze zahrnuje snídaně, obědy a večeře. Snídaně a obědy pouze ve vybraných restauracích. Také dětské menu.

​VYBAVENÍ POKOJŮ: prestige Suita - každá tato suita má prostorný obývací pokoj, luxusní kuchyň a velkou terasu s nádherným výhledem buď na golfové hřiště nebo na moře. Prestige suity mají jednu, dvě nebo tři ložnice, luxusní koupelny a soukromý bazén. Suita o jedné ložnici má rozlohu 160 m2, suita o dvou ložnicích má rozlohu 180 m2 a suita o třech ložnicích má rozlohu 240 m2.

CENA: od *33.990 Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji

  • polopenzi

  • asistenci místní CK

  • leteckou přepravu Praha - Mauritius - Praha

  • transfer letiště - hotel - letiště

  • 7x green fee Anahita Golf nebo Ile Aux Cerfs


Cena nezahrnuje:

  • leteckou dopravu (cca od 21.000 Kč)

  • pojištění léčebných výloh

* cena zájezdu je orientační a může se lišit v návaznosti na aktuální kurz USD/CZK , EUR/CZK

bottom of page